UWAGA!

Deszcz nagród (aktualizacja)

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, Pujan, Techtrans i Bartex - to firmy w regionu elbląskiego, które znalazły się wśród laureatów 6. edycji konkursu „Lider Rynku”.

Wśród 51 laureatów ogólnopolskiego konkursu znalazły się cztery przedsiębiorstwa z naszego regionu: Pujan (witraże), Bartex z Pasłęka (produkcja specjalistycznych produktów mlecznych w proszku), Techtrans (serwis i sprzedaż wózków widłowych, maszyn i urządzeń) oraz Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu (usługi zdrowotne). Ponadto przedsiębiorstwa Techtrans i Bartex zostały wyróżnione dyplomami w Europejskim Konkursie Promocyjnym Euro Leader 2005. Konkurs ten obejmuje uczestników Konkursu Promocyjnego "Lider Rynku".
     Tytuł „Lidera Rynku” to kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. W poniedziałek tygodnik „Newsweek” poinformował, że elbląska placówka zajęła pierwsze miejsce w rankingu klinik – w dziewięciu specjalizacjach. Ranking zostanie opublikowany w najbliższy poniedziałek.
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ... co to za wyróżnienie ?
 • ha ha , żeby za tymi nagrodami poszła jakość i dostępność usług medycznych..., a tak są tylko dyplomy na ścianę..
 • Po raz kolejny została zuważona i doceniona praca jaką wkłada w prowadzenie tej placówki P. Elżbieta Gelert. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
 • wiem, że za firmę odpowiada jej dyrektor - za jej sukcesy i wpadki, więc gratulujcie komu chcecie, również Panu Naguszewskiemu. Ale dyrekcja nie krząta się wśród chorych, nie wystaje godzinami na blokach operacyjnych, nie pada na ...twarz, gdy jest akcja powypadkowa, nie wypełnia tuzinami papierków zgodnie z procedurami.Więc jeśli już mam komuś pogratulować zwłaszcza po ostatnio nasilających się sukcesach medialnych, to przede wszystkim lekarzom i pielęgniarkom. Niech szczególnie Wam służy zdrowie w tej odpowiedzialnej i trudnej pracy, i oby była ona odpowiednio doceniana.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2005-05-19)
 • Nie wracajmy już do dyskusji z przed kilku dni (po informacji o rankingu Newsweeka), ale jak lokalni patrioci cieszmy się z sukcesów miejscowego szpitala. Wierzę, że nie przypadkiem został uhonorowany tymi nagrodami. Gratulacje!
 • OSTATNIO ZDAŻYŁO MI SIĘ TRAFIĆ DO SZPITALA MIEJSKIEGO PRZY UL, ŻEROMSKIEGO, MIMO ŻE SZPITAL JEST BARDZO ZANIEDABANY, A PRACA TAMTEGO PERSONELU JEST TRUDNA, OPIEKA PILELĘGNIAREK JEST WSPANIAŁA.CHCIAŁABYM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ PANU DR.CIOŁA, JEST TO NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO KIEDYKOLWIEK ZNALAM,WSPANIAŁY FACHOWIEC I CZŁOWIEK.ZSZOKOWANA JESTEM ZACHOWANIEM ORDYNATORA CHIRURGI.
 • HALLOO nie tylko o szpitalu mowa:) Gratuluje firmie Techtrans i zycze kolejnych sukcesow !!!
 • BRAWO DLA TECHTRANSU!!! b.dobra firma. Brawo dla Pujan ,Bartex i szpitala - i to właśnie w Elblągu! GRATULACJE.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OBSERWATOR(2005-05-23)
 • Piękny szpial, wspaniałe nagrody, reprezentacyjna i elokwentna dyrekcja; a jak nie było parkingu dla pracowników tego największej firmy w mieście tak i nie ma...., trudno rano zaparkować, strach zostawiać na noc swoje auto - a nuż zbiją szybę albo ukradną radio - pewnie dyrekcja skąpi na to aby firma ochroniarska popilnowała tych kilkudziesięciu aut pielęgniarek i lekarzy, którzy zostają na dyżur
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracownicy WSzZ(2005-06-08)
Reklama