UWAGA!

Dla handlowców przed 1 Listopada

W związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych informujemy, że organizacją udostępniania stanowisk w pasie drogowym na działalność handlową przy cmentarzu przy ul. Kościuszki i ul. Agrykola zajmuje się Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego.

Wnioski na zajęcie pasa drogowego w celu ustawienia stanowisk handlowych należy składać w siedzibie Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg, Pion ds. Zarządzania Drogami przy ul. Czerwonego Krzyża 2 do 4 października. We wniosku należy określić powierzchnię zajęcia pasa drogowego pod stanowiska handlowe oraz okres zajęcia. Planujemy, że handel w okresie Święta Wszystkich Świętych będzie odbywał się od 26 października do 3 listopada. Wnioski dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu (wniosek o wydanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego na prawach wyłączności) lub w siedzibie Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg, Pion ds. Zarządzania Drogami przy ul. Czerwonego Krzyża 2, pok. nr 6.
       Opłata za zajęcie pasa drogowego na prawach wyłączności w celu prowadzenia działalności handlowej stanowi iloczyn metrów kwadratowych powierzchni zajętej pasa drogowego, liczby dni zajmowania pasa drogowego i stawki opłaty ustalonej uchwałą Nr XI/305/2011 Rady Miejskiej w Elblągu z 29 grudnia 2011 r. w sprawie ustalenia opłat za zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg publicznych w granicach administracyjnych miasta Elbląga, z późn. zm. Stawka opłaty za zajęcie 1 m2 za dzień wynosi 10 zł.
       Jednocześnie informujemy, że losowanie stanowisk handlowych przy ul. Kościuszki i ul. Agrykola zostanie przeprowadzone w dniu 11 października o godz. 10 w sali 301 w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu. Po tym dniu zostaną wydane decyzje administracyjne zezwalające na działalność handlową w związku ze Świętem Wszystkich Świętych.
       Szczegółowych informacji udziela Karolina Kaczorowska, ul. Czerwonego Krzyża 2, I piętro, pok. 6, tel. 55 239 32 96.
      
      
Biuro Prasowe Prezydenta Miasta Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama