UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobre kredyty wracają na rynek

2010-02-22
05:00
Dobre kredyty wracają na rynek

Ważna wiadomość dla kredytobiorców z Elbląga. Banki liberalizują podejście do kredytowania zakupu mieszkań na rynku pierwotnym. Bankowcy znowu pożyczają pieniądze i wprowadzają nowe korzystne rozwiązania dla klientów. Rozmawiamy z Katarzyną Kaczyńską oraz Danielem Stępniakowskim doradcami w elbląskim oddziale DomBanku. To struktura Getin Noble Banku S.A. wyspecjalizowana w udzielaniu kredytów zabezpieczonych hipoteką.

DomBank przy ocenie zdolności kredytowej Klienta uznaje zaświadczenia o zarobkach z zagranicy i bierze pod uwagę inne źródła dochodu.
      
Uznajemy zarobki z zagranicy

       - Inne źródła dochodu to m.in. pieniądze jakie zarabiamy na wynajmie mieszkania, dochody z naszych lokat bankowych czy dywidenda roczna jeżeli jesteśmy wspólnikiem w sp. z o.o. oraz dochody z innej działalności gospodarczej. Dla naszego banku wystarczy udokumentowanie tych dochodów, by zostały one wzięte pod uwagę przy ocenie zdolności kredytowej. To znacznie poprawia wyjściową sytuację Klienta porównując do sytuacji, gdy do oceny brane pod uwagę jest tylko zaświadczenie o zarobkach z klasycznej umowy o pracę. Dodatkowo jako jeden z nielicznych banków tolerujemy drobne opóźnienia w historii kredytowej Klienta, nawet do 30 dni – informuje Daniel Stępniakowski, przedstawiciel DomBanku w Elblągu.
      
Tolerujemy drobne opóźnienia w historii kredytowej

       Uznanie wszelkich dochodów z Polski i zagranicy to nie jedyny wyróżnik DomBanku. Sporym zainteresowaniem Klientów cieszy się również oferta kredytu w euro, gdzie bank finansuje do 90% wartości nieruchomości i proponuje znacznie niższe oprocentowanie niż w kredycie złotówkowym.
      
Niższe oprocentowanie

       - Wielu elblążan podjęło w ostatnich latach decyzję o wykupie mieszkania od miasta. Po transakcji w hipotekach pojawia się wpis o 5 letniej kaucji, co było wymogiem stawianym przy wykupie. Nasz bank akceptuje fakt istnienia tego zapisu w hipotece i nie bierze go pod uwagę przy podejmowaniu decyzji - wyjaśnia Katarzyna Kaczyńska, przedstawicielka DomBanku.
      
Minimum formalności

       Jeszcze jedna, ważna moim zdaniem, informacja dla Klientów, którzy mają spore zadłużenie w postaci kredytów gotówkowych. Proponujemy konsolidacje tych kredytów pod zabezpieczenie hipoteczne. Zadłużenie rozkładamy na dogodną ilość rat do 30 lat w zależności od wieku kredytobiorcy. Dzięki temu miesięczne obciążenie dla domowego budżetu znacznie się zmniejsza – dodaje przedstawicielka DomBanku w Elblągu.
      
Korzystna konsolidacja
Więcej o zmianach w ofercie DomBanku uzyskasz dzwoniąc pod numer 695 996 854 lub 667 956 566.
      
        
------------------ Reklama ----------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl