UWAGA!

Dotacje unijne dla przedsiębiorstw. Przyjdź na spotkanie!

 Elbląg, Dotacje unijne dla przedsiębiorstw. Przyjdź na spotkanie!

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 nabiera tempa. W bieżącym roku przedsiębiorcy będą mogli aplikować w licznych konkursach o środki dotacyjne, m.in. na inwestycje w nowe technologie, działalność B+R czy rozwój eksportu. 2 marca Elbląska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji poświęconej funduszom europejskim.

Zainteresowanie firm jest duże, zwłaszcza, że w niektórych konkursach można liczyć na dofinansowanie nawet do 85 % kosztów kwalifikowalnych. Jednak wiedza o tym jak i kiedy aplikować o unijne fundusze jest często niewystarczająca.
       Elbląska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji poświęconej funduszom europejskim, która odbędzie się 2 marca (środa) w Elbląskim Parku Technologicznym. Na spotkaniu omówione zostaną aktualne konkursy, których nabory zostały przewidziane w tym roku, zarówno z programów krajowych jak i regionalnych. Prelegenci przedstawią, na co i w jakiej wysokości można otrzymać dofinansowanie oraz udzielą cennych wskazówek jak się przygotować i skutecznie aplikować o dotacje.
       Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zgłoszenie się do udziału za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie Elbląskiej Izby Gospodarczej.
      
      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Elbląskiej Izby Gospodarczej

      
Elbląska Izba Gospodarcza O.RIGP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama