UWAGA!

Działaj - załóż własną firmę!

Chcesz założyć spółdzielnię socjalną? Masz pomysł na biznes? Możesz otrzymać do 20.000 zł dofinansowania na start. Taką możliwość daje partnerski projekt „Działam więc jestem” realizowany przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych oraz Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Do udziału w projekcie ERKON i ESWIP zachęcają grupy inicjatywne oraz osoby indywidualne zainteresowane utworzeniem spółdzielni socjalnej. W ramach projektu uczestnicy skorzystają ze szkoleń (m.in. z zakładania i funkcjonowania spółdzielni socjalnej, prowadzenia księgowości spółdzielni socjalnej, reklamy, biznes planu), będą mieli okazję zobaczyć funkcjonujące już przedsiębiorstwa społeczne oraz skorzystać ze wsparcia specjalistów przy tworzeniu wniosków o dotację. Dziesięć osób otrzyma dofinansowanie na kwotę do 20.000 zł na uruchomienie spółdzielni socjalnej.
       Regulamin projektu dostępny jest na stronie www.erkon.elblag.com.pl w zakładce: Realizowane projekty - Działam więc jestem. Wszelkich informacji dotyczących spółdzielni socjalnych udziela Katarzyna Ciszewska-Wojtas pod numerem telefonu 55 236 27 16, e-mail: k.ciszewska@eswip.pl
      
       Projekt „Działam więc jestem!” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie.
      
Katarzyna Ciszewska-Wojtas, ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama