UWAGA!

Działka na Zatorzu pod młotek

 Elbląg, Działka na Zatorzu pod młotek
(fot. Michał Skroboszewski)

674,5 tysiąca złotych (plus VAT) jest warta działka przy ul. Kilińskiego, którą chcą sprzedać władze miasta pod zabudowę usługową lub/i mieszkaniową. Potencjalny nabywca będzie musiał rozpocząć tutaj inwestycję najpóźniej do końca przyszłego roku i zakończyć ją do 31 grudnia 2023 roku.

Działka przy ul. Kilińskiego ma powierzchnię prawie 0,4 hektara, jest uzbrojona w media komunalne, ale nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dzisiaj przebiega przez nią ścieżka, którą mieszkańcy Zatorza skracają sobie drogę w kierunku ul. Łódzkiej.

- Z uwagi na fakt, iż najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa, jak również istniejąca zabudowa usługowa, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową i/lub mieszkaniową – czytamy w ogłoszeniu przetargowym na stronie Urzędu Miejskiego.

Licytacja działki odbędzie się 23 marca w ratuszu. Cenę wywoławczą urzędnicy ustalili na 674,5 tys. złotych (plus VAT). Zwycięzca przetargu będzie musiał rozpocząć inwestycję najpóźniej do końca przyszłego roku i zakończyć ją do 31 grudnia 2023 roku.

 

RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama