UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Handlowca w ZSH

Elbląg, Dzień Handlowca w ZSH

W ubiegłym tygodniu (10 lutego) jak co roku odbył się w Zespole Szkół Handlowych Dzień Handlowca. Święto handlowców uczniowie ZSH obchodzili razem z przedstawicielami lokalnego środowiska biznesowego.

W przygotowanie konferencji pod hasłem „Uczniowie dla businessu” włączyło się ok. 25 uczniów z klas 2aTH, 1aTH, 2aZSZ, 2bZSZ oraz 1TUd. Dla uczniów dzień ten był nie tylko świętem, ale także doskonałą okazją sprawdzenia i wykorzystania w praktyce zdobywanych na bieżąco różnych umiejętnościach zawodowych. Uczniowie przygotowali i samodzielnie przedstawili prezentacje pt. „Wizerunek zawodowy przedstawiciela handlowego” i „Wizerunek zawodowy sprzedawcy”. Czterech absolwentów Zespołu Szkół Handlowych przedstawiło prezentację nt. „Kariery zawodowe po ZSH”. Uczniowie pracowali z prawdziwą pasją. Przed spotkaniem przygotowali plan i harmonogram konferencji, plakat reklamowy, identyfikatory, zaproszenia oraz teczki z materiałami dla uczestników.
       Wśród zaproszonych gości, prócz przedstawicieli środowiska biznesowego, byli również przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy, Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz OHP. Spotkanie miało na celu przekazanie cennych informacji dla pracodawców współpracujących ze szkołą, dotyczących m.in. refundowaniu przez OHP kosztów zatrudnienia pracownika młodocianego czy wsparcie przez PUP elbląskiego środowiska biznesowego (staże, dotacje na działalność gospodarczą, szkolenia indywidualne). W ramach Konferencji odbyły się również warsztaty wspierające działania pracodawców dotyczące Systemu Okresowej Oceny Pracowników (SOOP). Przybyli goście mogli również zapoznać się z przedstawionymi przez szkolnego doradcę zawodowego sposobami realizacji programu nauczania praktyk zawodowych dla zawodu technik handlowiec oraz zajęć praktycznych dla zawodu sprzedawca.
       Nad całością konferencji czuwała Danuta Kołodziejczyk. Więcej na www.zsh.elblag.com.pl.
      
      
      
Joanna Tywoniuk, ZSH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama