UWAGA!

EB reaktywacja

 
Elbląg, Na Facebooku pojawił się fan page marki EB. Pamiętacie ten teleturniej? To właśnie w latach 90. było głośno o EB
Na Facebooku pojawił się fan page marki EB. Pamiętacie ten teleturniej? To właśnie w latach 90. było głośno o EB (fot. Facebook)

Nasze nieoficjalne informacje sprzed trzech tygodni się potwierdziły. Grupa Żywiec podjęła decyzję o powrocie na polski rynek marki EB. Ruszyła już promocja, piwo powinno pojawić się w sklepach w maju.

Temat powrotu EB rozbudza emocje wśród piwoszy. Jedni uważają, że to nie będzie już ta sama marka, jak kilkanaście lat temu, kiedy to była najlepiej sprzedającym się piwem w Polsce.; drudzy twierdzą, powołując się na lokalny patriotyzm, że wielki come back może się udać.
       W Grupie Żywiec, do której należy browar w Elblągu, od tygodni wszyscy nabrali wody w usta. Dopiero dzisiaj biuro prasowe potwierdziło nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje.
       - Mogę potwierdzić, że piwo EB wraca na polski rynek i to jedyne, co mogę przekazać. Wszystkie szczegóły ujawnimy wkrótce w informacji prasowej – powiedziała nam Katarzyna Borucka z biura prasowego Grupy Żywiec.
       Ruszyła już kampania reklamowa, która ma zaciekawić odbiorców hasłem „Zaraz wracam” i nawiązaniem do promocji sprzed lat. A to oznacza, że wkrótce EB pojawi się w sklepach. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, stanie się to w maju, a piwo będzie dostępne między innymi w dwóch największych sieciach handlowych w Polsce.
       Produkcja piwa EB odbywa się w Elblągu. Powrót marki na polski rynek będzie promowany w ogólnopolskich mediach. Jak przyznała Katarzyna Borucka, nie jest planowane żadne promocyjne wydarzenie w samym Elblągu. Najbliższe miesiące pokażą, czy to będzie prawdziwy czas na EB.
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama