UWAGA!

EIG uczestnikiem Forum

Elbląg, EIG uczestnikiem Forum

Elbląska Izba Gospodarcza uczestnikiem Forum Partnerskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

1 października w Olsztynie odbyło się spotkanie zainicjowane przez Urząd Marszałkowski województwa warmińsko-mazurskiego, dotyczące prac nad Regionalnym Programem Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2014-2020 w ramach Forum Partnerskiego.
       Uczestnicy spotkania zapoznani zostali z uwarunkowaniami planowania operacyjnego perspektywy 2014-2020, rekomendacjami wynikającymi z badań ewaluacyjnych przeprowadzonych dla obecnego okresu programowania w zakresie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
       W dalszej części spotkania przedstawiony został wstępny projekt RPO WiM na lata 2014-2020 oraz Model ZIT w województwie warmińsko-mazurskim. Zakończenie spotkania poprzedziła dyskusja w czasie której uczestnicy wnosili postulaty, uwagi i zapytania dotyczące zbliżającego się okresu programowania.
       Elbląską Izbę Gospodarczą reprezentowali członkowie zarządu Monika Kowalska-Mroczek oraz Joanna Filip. Wśród przedstawicieli naszego miasta znalazł się również zarząd dwóch dużych spółdzielni mieszkaniowych „Sielanka” i „Zakrzewo” oraz przedstawiciel elbląskiego EPEC.
       Z uwagi na fakt, że bardzo dużo środków w nowej perspektywie przypadnie przedsiębiorcom, Elbląska Izba Gospodarcza planuje zorganizować w drugiej połowie listopada spotkanie w Elblągu w ramach czwartkowych spotkań cyklicznych, na które już dziś zaprasza wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne z nowego budżetu. Konkretny termin spotkania zostanie podany po szczegółowym ustaleniu agendy.
       kontakt: Elbląska Izba Gospodarcza, Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, j.filip@rigp.pl, www.rigp.pl, tel.kom. +48 502 618 103.
      
Joanna Filip
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama