UWAGA!

Elbląg dla Elbląga. Razem możemy więcej!

 Elbląg, Elbląg dla Elbląga. Razem możemy więcej!

Już ponad 1,4 tys. osób wzięło udział w akcji "Elbląg dla Elbląga". Jej celem jest promocja zakupów produktów i usług u lokalnych dostawców, by mogli przetrwać kryzys spowodowany epidemią koronawirusa i uratować miejsca pracy, które przez lata stworzyli. Zapraszamy do udziału kolejnych chętnych.

Jesteś przedsiębiorcą? Wrzuć informację o voucherach, karnetach, sprzedaży na wynos, które pozwolą Ci uzyskać przychody, by przetrwać trudny czas. Jesteś klientem? Sprawdź, jaką usługę czy produkt możesz zamówić, nawet z realizacją po pandemii, by wspomóc lokalnych przedsiębiorców. To idea, która towarzyszy grupie "Elbląg dla Elbląga", jaką portEl.pl stworzył na Facebooku. Na nasz apel odpowiedziało już ponad 1,4 tys. osób, systematycznie przybywają kolejne.

"Polecam Pracownię Krawiecką mojej mamy. Pracownia otworzyła się 11 marca, więc nie miała możliwości rozwinąć skrzydeł i pokazać Wam swoich wspaniałych realizacji. W pracowni znajdziecie maseczki, które sprzedajemy, aby utrzymać pracownię. W ofercie również wiele innych usług. Serdecznie zapraszam" - pisze jedna z Czytelniczek o pracowni przy ul. Nitschmanna. 

"Urodziny w Fundacji Końskie Zdrowie zaplanowane (i zakupione). Polecam miejsce każdemu, kto chce mieć imprezę urodzinową na świeżym powietrzu i ze świetną ekipą Animatorek. Jest to forma wsparcia Fundacji, która przez zakaz imprez została odcięta od dochodów" - pisze kolejny z Czytelników.

W grupie można także znaleźć posty dotyczące nauki języka obcego online poprzez Skype'a czy Messengera. - Przygotowania do egzaminów, nauka od podstaw, konwersacje. Lata doświadczeń w nauczaniu, miła atmosfera (kawę/herbatę mogę zapewnić niestety tylko po "koronie" - informuje kolejny uczestnik akcji "Elbląg dla Elbląga".

Celem naszej akcji jest promocja zakupów produktów i usług u lokalnych dostawców, by mogli przetrwać kryzys spowodowany epidemią koronawirusa i uratować miejsca pracy, które przez lata stworzyli. Wiele z tych produktów i usług teraz zamówionych może być też wykorzystanych później, gdy pandemia minie.

Czekamy na kolejne wpisy i uczestników grupy, którą można znaleźć na Facebooku. Pamiętajcie, że razem możemy przetrwać kryzys spowodowany przez epidemię. Elbląg dla Elbląga!

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A ja nie mam facebook Hashtagi: #ZostanWdomu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Tomasz85(2020-04-27)
 • Świat w kilka tygodni pozbył się oczywistej dla tej pory roku choroby, w kilka tygodni czary mary zrobił że już nikt na grypę nie choruje, za to wszystkie choroby typu przeziębiebie, podwyższona temperatura, grypa klasyfikuje się jako COVID. A ludzie zapatrzeni w telewizory wierzą w ten cały medialny cyrk. W jak prosty i banalny sposób ludzie dali się oszukać, dali się zmanipulować, dają się tresować nadal to widać gołym okiem. Kiedy ostatnio ktoś z was słyszał o przypadku zwykłej grypy ? Kiedy ktoś z was słyszał o zwykłym przeziębieniu ? Nie ma ? Wszyscy na całym świecie przestali chorować na inne choroby tego typu, a raptem zaczęli chorować na COVID ? Nabieracie się jak małe dzieci !!!
 • To się nazywa specyficzne poczucie humoru. I tak Elbląg dla Elbląga, ucho dla ucha, noga dla nogi, ręką dla ręki, oko dla oka, głupi dla głupiego itp.
 • Mój brat miesiąc temu chorował na grypę.
 • Dobrze dobrze trzeba wspierać naszych ale czemu urzad prowadzi nie ładnie reklamę jednych firm a drugich nie choć też są z Elblaga. Mam również firmę i jestem z Elblaga nie biorę dofinansowania bo jakoś jeszcze przęde a czemu o jednym panu z Elblaga urzad pisze ciągle- reklamując jego kolonie itp. Nie uczciwie kolesiowskie zagrywki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  HasztagNie(2020-04-28)
 • Elblążanin dla elblążanki. .. tylko dlaczego to nie działa Ooo. Tak na marginesie żadna inna gazeta internetowa nie używa słowa elblążanin w tak ogromnej ilości, czyżby kolejna ciasnota społeczna?
Reklama