UWAGA!

„Elbląg konsultuje!” – wypowiedz się i Ty!

 „Elbląg konsultuje!” – wypowiedz się i Ty!

Do końca listopada można wypełnić ankietę dotyczącą sposobu prowadzenia konsultacji społecznych przez samorząd elbląski.

Konsultacje są dobrym sposobem na przekazywanie władzom miasta opinii mieszkańców na proponowane przez samorząd zmiany. To, czego będą dotyczyć oraz w jaki sposób będą prowadzone, w dużej mierze zależy również od Państwa. Przygotowaliśmy ankietę, która pomoże nam poznać zdanie mieszkańców Elbląga, w jaki sposób powinny być prowadzone konsultacje społeczne przez samorząd elbląski. Państwa opinie będą wzięte pod uwagę przy tworzeniu regulaminu konsultacji.
       Ankieta znajduje się pod adresem. Swoje zdanie można tam wyrażać do 30 listopada. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w formie raportu, który później będzie upubliczniony.
       Ponadto każdy, kto w czwartek, 28 listopada o godz. 17 odwiedzi elbląski Ratusz Staromiejski, będzie miał okazję dowiedzieć się, czym jest platforma internetowa dedykowana konsultacjom społecznym i dlaczego narzędzie to jest obecnie tak niezbędne.

 

Swoje zdanie na temat ww. strony internetowej będzie można wymienić z innymi mieszkańcami. Debata jest otwarta, zapraszamy wszystkich zainteresowanych elblążan, w tym również przedstawicieli organizacji pozarządowych. Mile widziane są także osoby, która posiadają doświadczenie w poruszaniu się w Internecie.


       ---------- Ogłoszenie płatne -----------

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie