UWAGA!

Elbląg na trzecim miejscu

Elbląg, Wykres przedstawiający ilość domen związanych z naszym województwem.
Wykres przedstawiający ilość domen związanych z naszym województwem.

Rejestracja domen regionalnych cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców, co widać wyraźnie w województwie warmińsko – mazurskiego, gdzie zanotowano rekordowy 75 proc. wzrost. Obecnie domen związanych z rejonem Warmii i Mazur jest już niemal 10 tys.!

Z puli domen najwięcej rejestracji związanych jest z Olsztynem, największym miastem, a zarazem stolicą regionu. Blisko 3 tys. użytkowników zdecydowało się na zakup nazwy z taką końcówką. Tylko w ciągu ostatniego roku były to 664 rejestracje. Zaraz za stolicą województwa uplasowały się Ełk (.elk.pl – 1288, tylko w ostatnim roku dokonano 604 rejestracji) oraz Elbląg (.elblag.pl – 1036, w poprzednim roku 364 rejestracje). Popularna jest również rejestracja rozszerzeń związanych z regionami, np. domen: .mazury.pl oraz .warmia.pl.
     Rejestracja nazwy z rozszerzeniem regionalnym jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla firm. Po pierwsze przedsiębiorstwo będzie pozytywnie kojarzone, ze względu na swoją identyfikację z regionem. Po drugie klienci często wybierają lokalne produkty, dzięki czemu wspierają regionalną gospodarkę, a przedsiębiorstwo staje się bliższe odbiorcy.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama