UWAGA!

Elbląscy przedsiębiorcy chcą się spotykać

 Elbląg, Elbląscy przedsiębiorcy chcą się spotykać

Prowadzony przez Elbląską Izbę Gospodarczą cykl Elbląskich Spotkań Networkingowych cieszy się wśród lokalnych przedsiębiorców dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie, już we wtorek, 26 kwietnia.

W dwóch zorganizowanych do tej pory spotkaniach wzięło udział blisko 80 osób reprezentujących różne branże: turystyczną, ubezpieczeniową, szkoleniową, telemarketingową, prawniczą, produkcyjną, motoryzacyjną, projektową czy energetyczną. Podczas spotkania każdy z uczestników ma możliwość opowiedzenia o sobie i prowadzonym biznesie. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z faktu, iż tworzenie trwałej sieci kontaktów biznesowych odgrywa istotną rolę w prowadzeniu firmy dlatego też w luźnej atmosferze przy śniadaniu i kawie chętnie wymieniają się wizytówkami oraz dzielą doświadczeniem.
       Elbląska Izba Gospodarcza zgodnie z zapowiedzią zamierza kontynuować ideę spotkań raz na kwartał i dlatego już dziś zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 26 kwietnia. Tym razem przedsiębiorców ugości w swoich stylowych wnętrzach zabytkowy Dwór Bieland mieszczący się przy ul. Haliny Poświatowskiej 1. Więcej informacji o wydarzeniu oraz zapisy pod adresem.
      
Elbląska Izba Gospodarcza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A moim zdaniem to spotykają się po to żeby ustalać ile płacić pracownikom, taka zmowa cenowa żeby czasami nie dawać za dużo zarobić.
 • Myślę że jesteś w błędzie, ponieważ na tego typu spotkaniach jest zbyt wiele przedstawicieli różnych branż. Nie sposób zrównać zarobków poszczególnych pracowników, nawet w "zaściankowym" Elblągu. Ale życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu lepszych perspektyw :-)
 • Spotykają się nieudacznicy biznesowi z nadmiarem wolnego czasu, a izba gospodarcza zrobiła sobie z tego zródło dochodu, cwany rudy lis;)
 • Powinni przyspieszyć budowę kanału.
 • miało być minimum 12 zł na godzinę a obecnie ludzie wykształceni z kwalifikacjami nie mają nawet 10 zł. Takie to spotkania pseudo przedsiębiorców z tego zapuszczonego miasta
 • Ludzie nic wam nie odpowiada, zamiast wspierać takie inicjatywy to marudzić potraficie, kochani Elblążanie weźcie się w garść
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Gość 5(2016-04-25)
Reklama