UWAGA!

Elbląscy przedsiębiorcy chcą się spotykać

2016-04-15
Aktualizowany 2016-04-25 09:17
 
Elbląg, Elbląscy przedsiębiorcy chcą się spotykać

Prowadzony przez Elbląską Izbę Gospodarczą cykl Elbląskich Spotkań Networkingowych cieszy się wśród lokalnych przedsiębiorców dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie, już we wtorek, 26 kwietnia.

W dwóch zorganizowanych do tej pory spotkaniach wzięło udział blisko 80 osób reprezentujących różne branże: turystyczną, ubezpieczeniową, szkoleniową, telemarketingową, prawniczą, produkcyjną, motoryzacyjną, projektową czy energetyczną. Podczas spotkania każdy z uczestników ma możliwość opowiedzenia o sobie i prowadzonym biznesie. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z faktu, iż tworzenie trwałej sieci kontaktów biznesowych odgrywa istotną rolę w prowadzeniu firmy dlatego też w luźnej atmosferze przy śniadaniu i kawie chętnie wymieniają się wizytówkami oraz dzielą doświadczeniem.
       Elbląska Izba Gospodarcza zgodnie z zapowiedzią zamierza kontynuować ideę spotkań raz na kwartał i dlatego już dziś zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 26 kwietnia. Tym razem przedsiębiorców ugości w swoich stylowych wnętrzach zabytkowy Dwór Bieland mieszczący się przy ul. Haliny Poświatowskiej 1. Więcej informacji o wydarzeniu oraz zapisy pod adresem.
      
Elbląska Izba Gospodarcza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A moim zdaniem to spotykają się po to żeby ustalać ile płacić pracownikom, taka zmowa cenowa żeby czasami nie dawać za dużo zarobić.
 • Myślę że jesteś w błędzie, ponieważ na tego typu spotkaniach jest zbyt wiele przedstawicieli różnych branż. Nie sposób zrównać zarobków poszczególnych pracowników, nawet w "zaściankowym" Elblągu. Ale życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu lepszych perspektyw :-)
 • Spotykają się nieudacznicy biznesowi z nadmiarem wolnego czasu, a izba gospodarcza zrobiła sobie z tego zródło dochodu, cwany rudy lis;)
 • Powinni przyspieszyć budowę kanału.
 • miało być minimum 12 zł na godzinę a obecnie ludzie wykształceni z kwalifikacjami nie mają nawet 10 zł. Takie to spotkania pseudo przedsiębiorców z tego zapuszczonego miasta
 • Ludzie nic wam nie odpowiada, zamiast wspierać takie inicjatywy to marudzić potraficie, kochani Elblążanie weźcie się w garść
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Gość 5(2016-04-25)
Reklama