UWAGA!

Elbląski E.Leclerc świętuje 11. urodziny

 Elbląski E.Leclerc świętuje 11. urodziny

W dniach od 3 do 22 listopada E.Leclerc w Elblągu obchodzi swoje 11. urodziny. Z tej okazji, oprócz wyjątkowej, okolicznościowej oferty handlowej, hipermarket przygotował też urodzinowe loterie i losowania nagród głównych o łącznej wartości ponad 15 tys. zł. Posiadacze Karty Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe profity.

Przez ponad 11 lat obecności, E.Leclerc wpisał się na trwałe w handlowy krajobraz Elbląga. Zyskał własne nazwy i wersje wymowy, ale wszyscy przecież wiedzą, że chodzi o market ze znajomym, niebiesko-pomarańczowym szyldem. Teraz nadarza się okazja do urodzinowego świętowania. E.Leclerc organizuje więc loterię – codzienne losowania nagród natychmiastowych po 20, 50 lub 100 zł w formie doładowania na kartę Stałego Klienta. Wystarczy wykorzystać zdrapkę.
       Finał nastąpi 22 listopada, kiedy to o godz. 17 w elbląskim E.Leclerc wylosowanych zostanie dziesięciu szczęśliwców, którzy otrzymają specjalne karty o wartości 1000 zł, oraz jeden zwycięzca, któremu przypadnie aż 5000 zł. na zakupy w sklepach E.Leclerc.
       Matematycznie to 10 pełnych, bezpłatnych zakupów dla dużej, czteroosobowej rodziny. Jedyne formalności do spełnienia, to obecność na losowaniu oraz posiadanie dokumentu tożsamości i paragonów z zakupów. Dobrze więc zwrócić na nie szczególną uwagę przy kasie.
       Warto przyłączyć się do świętowania razem z elbląskim E.Leclerc nawet pomimo tego, że 11 listopada, ze względu na Dzień Niepodległości, sklep będzie nieczynny. Pod koniec roku mamy w ten sposób wyjątkowo dużo okazji do świętowania, nawet jeśli to dopiero okres przedświąteczny.
      
      
---art. sponsorowany---

      
      
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie