UWAGA!

Elbląskie Targi Pracy

 
Elbląg, Ubiegłoroczne targi odwiedziło wielu elblążan,
Ubiegłoroczne targi odwiedziło wielu elblążan, fot. WS (rch. portEl.pl)

W środę, 22 października już po raz szesnasty odbędą się Elbląskie Targi Pracy. W tym dniu PUP zaprasza w godz. 12-15 do Centrum Sportowo- Biznesowego przy ulicy Grunwaldzkiej 135.

Najbliższa edycja targów pracy to kolejna okazja do spotkania w jednym miejscu osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia i zamierzających dokonać zmian w swoim życiu zawodowym, z pracodawcami, agencjami zatrudnienia i jednostkami edukacyjnymi.
       Pracodawcy zaprezentują oferty pracy dla pracowników biurowych, wykładowców ze znajomością języka angielskiego, specjalistów z zakresu mechaniki, elektryki i elektroniki. Oferty pracy znajdą dla siebie również przedstawiciele min. takich zawodów jak stolarze, sprzedawcy i szwacze.
       Obecność na targach zgłosiły również agencje zatrudnienia; będą w posiadaniu ofert krajowych oraz ofert pracy za granicą - w Holandii i w Niemczech.
       Obecnie trwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń od pracodawców i innych instytucji chętnych do przedstawienia swojej oferty podczas targów. Ze wszystkimi będzie można zapoznać się osobiście odwiedzając stanowiska wystawiennicze.
       Przedstawiciele szkół ponad gimnazjalnych i wyższych oraz jednostek szkolących przedstawią swoją ofertę osobom planującym kształcić się, podnosić lub zmieniać kwalifikacje zawodowe.
       Na targach obecne będą również instytucje kierujące swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość.
       Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą udzielały informacji w zakresie prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych.
       Podczas Targów Pracy zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z porady doradcy zawodowego, psychologa i uzyskać informacje z zakresu pośrednictwa pracy oraz z zakresu ekonomii społecznej.
       Nasze działania są podejmowane w ramach Dni Informacyjnych na Warmii i Mazurach pn. „Nowe formy wsparcia dla młodych i przedsiębiorców”. Osoby do 30. roku życia, a także inne zainteresowane pomocą ze strony urzędu pracy, będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na temat nowych narzędzi skierowanych właśnie w celu aktywizacji zawodowej osób z tej grupy wiekowej, możliwych do zastosowania przez urząd.
       Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Elbląskich Targach Pracy.
       Organizatorami targów są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.
      
Katarzyna Piasecka, PUP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama