UWAGA!

ElMeat policzył

W elbląskim Sądzie Rejonowym zamknięto listę wierzycieli zakładów mięsnych El Meat.

Przypomnijmy, w grudniu ubiegłego roku sąd gospodarczy zgodził się na propozycję zakładów, by zamiast likwidacji zastosować procedurę postępowania układowego wobec wierzycieli. Układ pozwala m.in. na kontynuowanie pracy zadłużonej firmy i sukcesywne regulowanie powstałych zaległości. Teraz ich lista została skompletowana. Jak mówi prawnik ElMeatu, Grzegorz Włodarczyk, w najbliższym czasie należy spodziewać się wyznaczenia terminu tzw. walnego zgromadzenia wierzycieli i ustalenia planu spłat.
     Pełna lista wierzycieli wraz z wysokością sumy należności zostanie podana do publicznej wiadomości 25 marca. W grudniu, przed rozpoczęciem postępowania układowego, władze spółki mówiły o ponad 2 milionach złotych zadłużenia i 200 wierzycielach. Już dziś mówi się jednak o tym, że zakład nie będzie w stanie spłacić pełnej kwoty długu.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wciskają ciemnotę, Francuzi są im jeszcze krewni 7 mln zł za teren przy ul. Żeromskiego!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wierzyciel(2002-03-14)
 • o to na pewno ochronią miejsca pracy i wybudują nowy zakład
 • Elmeat S.A.
 • Głos Elbląga: „Elmeat” nie traci nadziei. „Na budowie nowego zakładu mięsnego elbląskiej firmy „Elmeat” przy ul. Mazurskiej w Elblągu nic się obecnie nie dzieje” – informuje Głos Elbląga.
 • A przydalby sie nowoczesny zaklad miesno-wedliniarski w Elblagu. Moze jestem wybredny lecz wiele jest w Elblagu do zrobienia. Bylem tez ostatnio w Gdansku - tam jest z jakoscia wedlin o wiele lepiej. Np. w sklepie wedliniarsko-miesnym na ul. Zeromskiego w Elblagu i ten przechwalony przy czolgu (tez w Elblagu) w dalszym ciagu sprzedawczynie biora gola reka wedliny, mieso i pieniadze. Co na to Sanepid, istnieje cos takiego jak Sanepid w Elblagu????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bogdan, Hamburg(2002-03-18)
Reklama