UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elzam z górki i pod górkę

"Głos Elzamu", pismo grupy Elzam w Elblągu, podsumował ubiegłoroczną działalność Spółki Elzam - Holding S.A. i spółek Grupy Kapitałowej Elzam.

Do najważniejszych wydarzeń w styczniu 2000 r. zaliczono utworzenie spółki pracowniczej Zakład Usług Technicznych "Mega" Sp. z o.o, w której 100 proc. udziałów należy do pracowników spółki. W kwietniu Elzam - Holding sprzedał Hotel Elzam przy Pl. Słowiański warszawskiej spółce JBM, działającej w imieniu OST "Gromada". Również w kwietniu Elzam wystawił na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Elzam-Mazury w Bogaczewie. Został on kupiony przez firmę Elrom. W czerwcu podobna decyzja zapadła w sprawie ośrodka wczasowgo w Krynicy Morskiej. W tym czasie w rankingu polskich firm prywatnych o największej wartości rynkowej na tle spółek giełdowych, ogłoszonym przez "Businessman Magazine", Grupa Elzam zajęła siódme miejsce. W sierpniu spółka sprzedała hotel turystyczny przy ul. Królewieckiej. W listopadzie ogłoszono brzemienną w skutkach decyzję o likwidacji Zakładu Mechanicznego Elzam - Skrawmet. Po tej decyzji pracownicy spółki podjęli trwającą prawie miesiąc akcję protestacyjną. Ten rok rozpoczął się od wszczęcia przez prokuraturę dochodzenia w sprawie strajku, na wniosek Zarządu Elzam - Holding oraz dymisji owego zarządu i powołania nowego.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama