UWAGA!

Falkon wspiera siatkarzy

2017-09-07
13:00
 
Falkon wspiera siatkarzy
(fot. Michał Skroboszewski)

 - Decyzję podjęliśmy w pięć minut. Chcieliśmy pokazać, że elbląski biznes z powodzeniem może wejść w tego typu działania – mówią współwłaściciele Falkon Centrum Budowlanego, sponsora tytularnego rozpoczynającego się dzisiaj turnieju siatkówki Falkon Cup.

Po raz pierwszy Turniej Czterech Trenerów ma tytularnego sponsora, którym została firma Falkon Centrum Budowlane. Do Elbląga na zawody przyjadą czołowe drużyny siatkarskiej PlusLigi: Lotos Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz, mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i AZS Indykpol Olsztyn. To dla siatkarzy jeden z etapów przygotowań do kolejnego sezonu ekstraklasy, dla kibiców możliwość oglądania najlepszych zawodników w kraju, a dla sponsora głównego okazja do promocji marki Falkon.
       - To nie jest impreza o charakterze lokalnym, ale co najmniej regionalnym, patrząc na zestawienie drużyn. Odbije się z pewnością szerokim echem i to dla nas jest korzystne ze względów marketingowych i promocji naszej firmy i logo – mówi jeden ze współwłaścicieli firmy Falkon Centrum Budowlane.
       - Nie ma znaczenia, że branża budowlana i siatkówka to dwie różne sprawy. Może wielu by chciało, byśmy byli sponsorem drużyny piłkarskiej, ale trzeba dodać że Elbląg patrząc pod kątem historycznym, zawsze był kuźnią siatkarzy i piłkarzy ręcznych. Jest to przy okazji dobry pomysł na promocję firmy – dodaje drugi ze współwłaścicieli firmy Falkon. - Chcemy również pokazać, że elbląski biznes powinien tego typu wydarzenia współfinansować, tym bardziej, że koszty takich imprez są znaczące. Jeżeli lokalne firmy nie będą tego robić, to oferta dla mieszkańców Elbląga i okolic będzie uboższa. Stąd też nasze poczucie misji, że warto wspierać takie inicjatywy. Mamy również nadzieję, że turniej Falkon Cup 2017 będzie dobrze odebrany przez mieszkańców Elbląga.
       Falkon Centrum Budowlane, które mieści się przy ul. Malborskiej 52, nie tylko stawia na promocję poprzez sport, ale także na własny rozwój. - Planujemy znaczną rozbudowę naszego salonu, poszerzenie oferty o asortyment drzwi, okien i podłóg, o projektowanie terenów zielonych. Mamy świetnych doradców i handlowców, klienci mogą skorzystać z bezpłatnych projektów aranżacji domu czy mieszkania. Stawiamy na jakość w rozsądnej cenie, bo widzimy że coraz częściej klienci to doceniają. Zapraszamy do nas na zakupy – zachęcają właściciele firmy.
      
      
----- artykuł promocyjny -----
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej