UWAGA!

I Elbląskie Forum Gospodarcze

 Elbląg, I Elbląskie Forum Gospodarcze

„Elbląg – miasto innowacji i rozwoju” – pod takim hasłem odbędzie się I Elbląskie Forum Gospodarcze (21-22 września). Honorowy patronat nad nim objął Jerzy Buzek.

Pierwszy dzień Forum (21 września) to wystąpienia zaproszonych gości, m.in. Pawła Olechnowicza prezesa zarządu Grupy LOTOS, Grzegorza Tomaszewskiego eksperta ds. benchmarkingu Parków Technologicznych Południowego Bałtyku, prof. Zbigniewa Walczyka rektora PWSZ w Elblągu, Wojciecha Macijewicza prezesa Klastra Mebel-Elbląg.
       Na zaproszenie Grzegorza Nowaczyka, prezydenta Elbląga odpowiedzieli również prezydenci innych miasta.
       Uczestnicy Forum wezmą udział także w wizycie studyjnej w Elbląskim Parku Technologicznym, gdzie zaprezentowane zostaną Centrum Technologii Drewna i Mebli oraz nowoczesnych technologii Water Jet System.
       Drugi dzień (22 września) to warsztaty dla samorządu na temat „Współpracy ponadregionalnej jako innowacyjnej formy Rozwoju Polski Wschodniej” oraz panel dyskusyjny adresowany do przedsiębiorców i ludzi nauki pt. „Wzrost współpracy sfery nauki z biznesem”.
      
       Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.elblag.eu
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Pierwsza najważniejsza medialna prawda, kłamstwo powtarzane odpowiednio długo stanie się prawdą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  adam_bokser(2011-09-15)
 • I tak najbardziej innowacyjne to są mosty na rzece Elbląg w okolicach Starego Miasta :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rzecznik(2011-09-15)
 • Cooooo?! Hahahahahahahahahahahahahaha!!!! Uwaga konkurs! Policzcie ile zapowiadanych lub rozpoczętych i nie dokończonych inwestycji budowlanych mamy obecnie w Elblągu (chodzi zarówno o drogi jak i o obiekty budowlane)?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pytajnik(2011-09-15)
 • Buzek?To ten ignorant, ktory stwierdził, ze Elblag lezy nad Nogatem i o mały włos Zawodzie znalazło by się w wojewodztwie pomorskim, okaz typowego karierowicza politycznego i nieudacznika, marionetki Krzaklewskiego. Fredek
 • uczestnictwo zapowiedzieli kramarze z Elzamu oraz kebabowcy spod Gildii. Jaki rozwój?? Jaka innowacyjność??? Grzesiu, zmien dilera !!!!!
 • czy powyżsi ignoranci znają takie powiedzenie? < nie od razu Kraków zbudowano>. Poprzednie ekipy tylko cały czas pchały Elbląg na dno, i nie trzeba być uczonym, żeby wiedzięc, że żeby coś odbudować to z dnia na dzień tego się nie zrobi.
 • Przypomnijmy że Elbląg zaczął robić się prowincją po słynnych "reformach Buzka", a konkretnie reformie terytorialnej, która wepchnęła nas w objęcia Olsztyna. W tym czasie upadło wiele elbląskich firm, czego skutki odczuwamy do dziś
 • Elbląg - miastem 1250 zł netto haha! Rozwój! Innowacja hahahah praca na kazdym kroku
 • im większy absurd tym łatwiej w to uwierzyc; ) kto to powiedział? :-D
 • Elbląg " Miasto innowacji i rozwoju " co za obłuda i ignorancja, wstydźcie się !
 • PITU, PITU. .. najważniejsze, że o nas mówią. I tak nic z tego nie wyniknie. Kolejny medialny szum. Nabijanie kolejnych punktów wyborczych. .. .a nóż może się ktoś złapie. Młodym trzeba pokazać, żę sie coś robi, że jest pięknie i kolorowo. Niezdecydowanym trzeba pokazać PATRZCIE MY ROBIMY. .. tylko, że nic z tego nie wynika i zapewniam, że nic nie wyniknie. Panowie się rozjadą i zaraz po spotkaniu zapomną co mówili. .. .ale pewnie kilku naiwniaków złapią. .. BZDURA.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  palikotka(2011-09-16)
 • Elbląg - jak mieszkanow innowacyjnie robic w balona ze sie cos robi a nic nie robic !!!
Reklama