UWAGA!

Idzie biznes do biznesu

 Elbląg, To drugie spotkanie networkingowe przedsiębiorców
To drugie spotkanie networkingowe przedsiębiorców (fot. Michał Skroboszewski)

Już po raz drugi elbląscy przedsiębiorcy wzięli udział w spotkaniu networkingowym. W luźnej atmosferze, przy śniadaniu i kawie, nawiązywali kontakty, dyskutowali o swoich biznesach. Po co? Bo wymiana informacji to podstawa sukcesu w biznesie, o czym przekonuje Elbląska Izba Gospodarcza, organizator spotkania.

- Nasi przedsiębiorcy chcą się spotykać i to jest bardzo dobra wiadomość, bo czasami myślimy o Elblągu jako mieście ludzi zamkniętych w sobie, które na osobę obok patrzą trochę z rezerwą. Dzisiaj pokazujemy, że to nieprawda, że jeśli stworzymy platformę do spotykania się, nawiązywania nowych znajomości, to przedsiębiorcy chętnie z tego korzystają, wymieniają się wizytówkami, opowiadają o swoich biznesach – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej, organizatora spotkania.
       Tym razem przedsiębiorców ugościła restauracja Amore mio przy ul. Garbary, prowadzona przez Włocha Marco Cocchieri.
       - Kocham Elbląg, to piękne miasto, ale nie jest reklamowane tak jak powinno. Chciałbym, by się to zmieniło, tym bardziej że z biznesem i pracą jest tutaj coraz lepiej. We Włoszech jest kryzys, tutaj tego nie widać – mówi Marco Cocchieri.

  Elbląg, Idzie biznes do biznesu
(fot. MS)


       W spotkaniu wzięło udział ponad 30 przedsiębiorców z Elbląga i Trójmiasta z różnych branż: finansowej, turystycznej, ubezpieczeniowej, szkoleniowej, prawniczej, produkcyjnej czy projektowej. - Jestem tutaj, bo uważam, że dzisiaj przedsiębiorcy powinni ze sobą współpracować, a nie konkurować. Informacja i kontakt to dwie podstawy udanego biznesu, a więc sukcesu – mówi Anna Lewecka, jedna z uczestniczek spotkania.
       Przedsiębiorcy wymieniali się doświadczeniami w prowadzeniu różnych biznesów, dyskutowali także o możliwościach pozyskania funduszy na rozwój, w tym z Unii Europejskiej. - Konkursy już ruszyły i warto się do nich wcześniej przygotować. Pozyskać partnerów np. naukowych czy zagranicznych, przygotować biznesplan, bo bez tego nie ma co marzyć o dofinansowaniu – mówi Krzysztof Ciuła. - O tym wszystkim będziemy mówić podczas szkolenia Elbląskiej Izby Gospodarczej 24 lutego, na które już teraz serdecznie zapraszamy.
      


       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Elbląskiej Izby Gospodarczej
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama