UWAGA!

Innowacyjne wypełnienie drzwi przesuwnych

2011-08-11
08:00
 
Innowacyjne wypełnienie drzwi przesuwnych

Świat oszalał na punkcie techniki 3D. Codziennością stały się filmy kręcone tą technologią, które do niedawna mogliśmy obejrzeć jedynie w kinie. Aktualnie przeciętny Kowalski może za stosunkowo nieduże pieniądze kupić sobie specjalistyczny telewizor i wraz z rodziną oglądać programy w trójwymiarze bez ponoszenia zbędnych kosztów. Wygląda na to że trójwymiarowa rewolucja dotarła również na rynek meblarski.

Informację, która miesiąc temu obiegła wnętrzarskie i projektanckie media śmiało można nazwać przełomem w meblowym świecie. Na swoim fanpage'u firma Galeria Indeco z Gdańska umieściła informację na temat drzwi przesuwnych z wypełnieniem 3D.
       Wypełnienie GDecor (bo tak nazwali swój pomysł producenci) to nic innego jak gipsowa płaszczyzna z uwypuklonymi wzorami wypełniająca skrzydło drzwi przesuwnych. Jest to bezsprzecznie oryginalne i pomysłowe rozwiązanie.
       - Czuję, że może to być hit tego lata w wielu mieszkaniach - oznajmia Pan Artur Ziewiec, prezes zarządu firmy Galeria Indeco. - Ciągle staramy się iść z nurtem czasu i wypełnienie GDecor jest tego świetnym przykładem. Stagnacja nigdy nie przynosi dobrych skutków, dlatego za wszelką cenę staramy się jej uniknąć – podkreśla.
       Okucie gipsowego materiału w systemy drzwi przesuwanych wg głównego technologa firmy Galeria Indeco wiązało się z wieloma wyzwaniami technicznymi, dlatego na rynku obecnie nie ma innych firm proponujących to nowatorskie rozwiązanie. Jak rozwinie się dalej historia tego produktu? Czas pokaże, chociaż wydawać się może, że jeszcze sporo namiesza na polskim rynku meblowym.
      
      
--------------------- Reklama --------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej