[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jakie boiska powstaną przy szkołach?

 
Elbląg, Jedno z boisk powstanie przy SP 21
Jedno z boisk powstanie przy SP 21 (fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl)

Do końca maja mają być gotowe boiska sportowe przy dwóch elbląskich szkołach podstawowych. To pierwszy etap budowy hali sportowej. Boisko powstanie też przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1.

Wielofunkcyjne boiska poliuretanowe powstaną przy Szkole Podstawowej nr 18, nr 21 i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1. W przypadku boisk, które powstaną przy szkołach, to pierwszy etap inwestycji. W drugim etapie mają być one przykryte namiotem i w ten sposób powstaną hale sportowe. W SOSW nr 1 nie przewiduje się budowy hali.

Wszystkie trzy boiska będą podobne. Oprócz budowy samej nawierzchni poliuretanowej przewiduje się budowę piłkochwytów, chodnika, małej architektury oraz zagospodarowanie terenu zielenią.

Dodatkowo przy boiskach szkolnych zostanie przebudowany i rozbudowany (w SP 18) lub zbudowany (w SP 21) węzeł cieplny oraz zostaną wykonane roboty przygotowawcze pod budowę hali sportowej.

Boiska mają być gotowe do 29 maja 2020 r. Ile będą kosztować, tego prawdopodobnie dowiemy się 25 września. Ratusz umożliwił składanie ofert częściowych: na budowę pojedynczych boisk. Najbardziej korzystny koszt budowy będzie wybrany na podstawie ceny (60 proc.), okresu gwarancji (30 proc.) i ilości zatrudnionych osób bezrobotnych (10 proc.)

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • Innowacyjna technologia ...Gdzie tak robią w Zambii czy w Jemenie ? Namiotem należy przykryć Urząd potem napompować go azotem i odesłać na zachód do króla Europy gdzie JabÅ będzie mu tam dalej służył jako klaun !
 • ale fajnie tylko 20 lat za późno, trzeba było remontować jak trzeba było, teraz nie ma ludzi te boiska świecą pustkami, szkoły się łączy, jedne likwiduje, wstyd ! jest cała masa boisk melin ! ostatni remont tam był w 1979 i tak już zostało, nikt się tym nie interesował, pamietam jak w podstawówce musieliśmy biegać i pajacować po takim syfie bo taki wf, graliśmy w piłkę na boisku jak z 1945 i stoi tak do dziś ! a tam na zdjęciu były ładne małe kamieniczki i synagoga
 • Ludzie na chu.. te boiska robią jak później o nie nie dbaja zapraszam na orlik przy ulicy sadowej sp 16 siatki dziurawe od 5 lat Nie ma piłek pompki nie ma nic ostatnio dziecko po raz kolejny zostało uderzone pilka w glowe z powpdu dziury i nikt z tym noc nie robi śmieją się z dzieci!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  Odnowić basen idioci (2019-09-17)
 • Nawiązując do tematu:"Jakie boiska powstaną przy szkołach?", odpowiadam - płatne dla zakładów i zorganizowanych grup a nie dostępne dla dzieci/uczniów po południu. Biznes, biznes, biznes. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Januszy(2019-09-17)
 • A boisko ogolniaka czyli 1lo to skansen PRL.
 • jak ktoś nie WIDZIAŁ przykładu pięknego boiska i pięknego terenu to zapraszam do SP-23 na ul. słoneczną. gratulacje dla DYREKCJI !!!
 • Tam to jest dopiero tragedia !!!
 • Nie pokopiesz z synkiem piłki niestety na tym zaoranym polu
Reklama