UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jeden z mostów w tym roku

 
Elbląg, Pierwsza kładka ma być gotowa jeszcze w tym roku - deklaruje prezydent Grezgorz Nowaczyk
Pierwsza kładka ma być gotowa jeszcze w tym roku - deklaruje prezydent Grezgorz Nowaczyk (fot. AD)

Pierwsza kładka ma być gotowa jeszcze w tym roku. W listopadzie rozpocznie się jej montaż i będzie oddana do użytku przed końcem roku – deklaruje prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk.

Chodzi o jedną z dwóch kładek, a w zasadzie zwodzonych mostów przez rzekę Elbląg na naszej starówce. Poprzednie władze miasta podjęły decyzję o rozbiórce obu kładek jednocześnie, co mocno skomplikowało życie mieszkańców Zawodzia. Na to nałożyły się kłopoty finansowe miasta. Jeden z mostów będzie jednak gotowy w tym roku.
       – W listopadzie rozpocznie się montaż pierwszego mostu i chcemy, by był gotowy jeszcze w tym roku – mówi prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk. – Natomiast drugi most, którego budowę początkowo planowano na koniec tego roku, został przysunięty na przyszły rok, konkretnie do końca września 2012 r. W tym roku mamy do wydania na to zadanie 15,3 mln zł, w przyszłym roku 19,7 mln zł – zgodnie z przesunięciem terminu realizacji umowy. Na koniec stycznie 2013 r. finiszujemy, jeśli chodzi o rozliczenie tej inwestycji z Unią Europejską.
       Wiceprezydent Tomasz Lewandowski monitoruje postępy tej inwestycji, ostatnio spotkał się z wykonawcą 18 lipca, a ten potwierdził, że termin oddania pierwszego mostu zostanie dotrzymany.
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama