UWAGA!

Jedna umowa – oferta w ośmiu agencjach nieruchomości

2014-10-20
13:00
 
Jedna umowa – oferta w ośmiu agencjach nieruchomości

Skuteczna sprzedaż nieruchomości to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Sposobów jest kilka – można powiedzieć sąsiadom i znajomym, ogłosić się w prasie lub w Internecie, co jednak jeżeli pomimo poświęcenia, nakładów finansowych na reklamę oraz zaangażowania nie zadzwonił nawet jeden telefon? Powodów może być kilka: brak wiedzy o rynku nieruchomości, o panujących na nim trendach, cenach transakcyjnych, oczekiwaniach klientów kupujących, odpowiednim przygotowaniu nieruchomości, nakładach na reklamę i promocję, a w końcu rozwikłaniu aspektów prawnych.

Można wykorzystać jeszcze jedną możliwość – skontaktować się z agencją nieruchomości zrzeszoną w Elbląskiej Korporacji Nieruchomości. EKN – to zespół firm, w skład których wchodzą specjaliści rynku nieruchomości, których właściciele posiadają licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, są to osoby z ogromnym – kilkudziesięciu- lub kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy przy obsłudze nieruchomości. Firmy te od wielu lat budowały i kształtowały rynek nieruchomości w regionie, a na technikach sprzedaży opracowanych w Elblągu w tej chwili pracuje wiele agencji nieruchomości w Polsce.
      
       Klient rozpoczynający współpracę z jedną z firm zrzeszonych w Elbląskiej Korporacji Nieruchomości z chwilą zlecenia sprzedaży i podpisania umowy pośrednictwa otrzymuje gwarancję szerokiej reklamy i promocji nieruchomości. Jego oferta automatycznie rozpowszechniana jest na ośmiu stronach agencji nieruchomości zrzeszonych w korporacji, a nadto w dziesiątkach serwisów i portalach branżowych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. Po podpisaniu umowy automatycznie otwiera się bramka z dostępem do klientów kupujących zarejestrowanych w bazach tych firm. Poprzez złożenie podpisu pod jedną umową pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości obsługą takiej oferty od razu zajmuje się kilkanaście osób – które rozpoczynają proces poszukiwania kupca. Oczywiście współpraca z doświadczonym pośrednikiem to również odpowiednie przygotowanie oferty, jej wyszacowanie, czy podpowiedź w zakresie rozwiązania problemów prawnych. Idea wymiany ofert na wyłączność między zrzeszonymi biurami do dzisiaj stanowi punkt przełomowy w jakości obsługi klientów i szybkości finalizowania transakcji.
      
       Komfort pracy ma również klient poszukujący wymarzonej nieruchomości. Wystarczy odwiedzić osobiście wybraną agencję zrzeszoną w EKN albo zajrzeć na jej stronę www. Od razu otwiera nam się katalog z ilością ponad 600 ofert nieruchomości. Przedstawiciel wybranej agencji posiada możliwość zaprezentowania wybranego mieszkania czy domu z całej bazy ofert. Praca z jednym pośrednikiem, który zna nasze oczekiwania, kryteria, możliwości finansowe to komfort i wygoda.
      
       Elbląska Korporacja Nieruchomości cały czas się rozwija, członkowie tej organizacji stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczą w szkoleniach, branżowych zjazdach, na bieżąco śledzą zmiany w przepisach prawa związanego z obrotem nieruchomościami. Członek tej organizacji musi być otwarty na współpracę z pozostałymi biurami oraz jest obowiązany do przestrzegania zasad etyki oraz standardów zawodowych pośrednika, wypracowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
      
       Członkami Elbląskiej Korporacji Nieruchomości są najstarsze i najbardziej doświadczone agencje na rynku nieruchomości – BPN z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej, Cargos przy ul. Stary Rynek, Investing przy ul. Brzozowej, Stator przy ul. Hetmańskiej, Agencja Baranowski przy ul. 12 Lutego, Centrum przy ul. Giermków, Posesja przy ul. Trybunalskiej czy De Facto przy ul. Garbary.
      
       Większość firm pracuje codziennie w godz. 10-17.
      
       Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzin naszych firm.
      

       ----- Reklama -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej