UWAGA!

Jesienne promocje w Galerii Indeco

 Jesienne promocje w Galerii Indeco

Jesień to czas zadumy oraz refleksji. Większość osób snuje plany odnośnie świąt, a nawet nowego roku. Jednak są tacy, którzy ten okres poświęcą na odnowienie swoich czterech kątów i zwiększenie wygody życia. Oczywiście najlepiej jak najmniejszym kosztem.

Do tego typu osób przychodzi z pomocą Galeria Indeco. Elbląska firma z ponad 18-letnim doświadczeniem oferuje swoim klientom wyjątkową promocję. Od 1 listopada do końca roku, każdy kto zdecyduje się na zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, wnętrze szafy otrzyma aż 50 proc. taniej!
      
       Jak to wygląda na przykładzie? Za szafę z nowoczesnym systemem aluminiowym Niagara o wymiarach 2500x2000x600mm zapłacisz 1 950 zł zamiast 2 482 zł. To aż 532 zł mniej! Jest okazja zaoszczędzić sporo pieniędzy i kupić najtańszą szafę w mieście u profesjonalnego wykonawcy jeszcze przed świętami.
      
       Więcej informacji uzyskacie Państwo w salonie Galerii Indeco przy ul. Bałuckiego 16B w Elblągu lub pod numerem telefonu 801 501 505, 799 196 893. Ilość kuponów rabatowych jest ograniczona ze względu na zasobność magazynów.
      
      
Zapraszamy do odwiedzin pasażu handlowego portElu
      
      
---- Reklama ----

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie