UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Klastry dostaną pieniądze

Mazurskie Okna Sp. z o.o. i Mebel Elbląg podpiszą dziś (22 lutego) umowy o dofinansowanie swoich projektów. Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznał im prawie 3 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Pieniądze zostaną przeznaczone przede wszystkim na zakup nowych urządzeń oraz promocję. Klastry w województwie warmińsko-mazurskim funkcjonują głównie w przemyśle drzewnym oraz meblowym. Zrzeszeni producenci mają większe możliwości współpracy, chociażby w dziedzinie innowacyjności. Ich kooperacja służy realizacji inwestycji, których firmy samodzielnie nie byłyby w stanie podjąć z różnych powodów (np.koszty).
       Pula środków w tym konkursie wynosiła 8,378 mln zł. W ramach działania 1.1 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw (poddziałanie 1.1.4) Zarząd Województwa rozpocznie wkrótce kolejny nabór wniosków o dofinansowanie.
      
Gabinet Marszałka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama