UWAGA!

Kocie łby na Słonecznej

 Elbląg, Kocie łby na Słonecznej
(fot. AD)

Kostka kamienna to typ nawierzchni drogowej, która kojarzy nam się głównie ze starówką bądź ulicą Łączności, prowadzącą do Urzędu Miejskiego. Od paru tygodni jest w Elblągu jeszcze jedno miejsce, gdzie jeździ się po takiej właśnie kostce. Zobacz zdjęcia.

Skrzyżowanie ulicy Słonecznej z Trybunalską, bo o nim mowa, stało się niełatwym odcinkiem do przejechania. Kierowcy muszą bardzo uważać, aby nie uszkodzić sobie tam samochodu. Odkąd pracownicy firmy Eurovia zdjęli z tej części drogi asfalt, prace na parę tygodni stanęły w miejscu.
       – W najbliższym czasie w tamtym rejonie będzie zmiana organizacji ruchu, aby można było skończyć remontować ten odcinek drogi – mówi Rafał Maliszewski z Urzędu Miejskiego. – Jednak ważniejszą i priorytetową częścią drogi 504 jest ulica 12 Lutego. Główny nacisk kładziony jest na to, aby właśnie tę drogę udrożnić.
       Jak twierdzi Rafał Maliszewski, ulica 12 Lutego zostanie oddana do użytku do końca listopada tego roku. Na zakończenie modernizacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, bowiem termin wyznaczono na 30 czerwca 2014 roku.
      
      
      
K
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Apropos inwestycji i portfela naszego miasta - ranking najbogatszych miast grodzkich, do których zalicza się Elbląg : www.wspolnota.org.pl
 • ktoś rządzi w tym mieście, czy dziady z tej firmy Eurovia, czy jakoś tam, będą robić co chcą. Rozpaprali ulice i tak juz parę tygodnijeżdzi się jak po polu. Wilk, pogoń to towarzystwo, a jak trzeba to daj w ry. .. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  0
  krzys6758(2013-10-30)
 • Jakiś dziwny wstęp. Zapraszam na ul. Winnicką. Kocie łby jak się patrzy.
 • Przepraszam, ale to tłumaczenie jest bez sensu - skoro priorytetem jest 12-lutego po jaką cholerę zryli nawierzchnię na Słonecznej? To jedyna droga wyjazdu z w/w ulicy - kto mi zwróci za naprawę zawieszenia? Nie można było robić "odcinków w jakiejś kolejności?
 • Tekst niedzielnego kierowcy ktory zlej drogi nie widzial.
 • A mi się ta ulica w obecnym stanie podoba, przy odpowiedniej prędkości zawieszenie nie ucierpi, a jest o wiele lepsza niż niejedna z asfaltem. Lepsze kocie łby niż cellulit na drodze od dziur.
 • Dlaczego na 12 Lutego nie mozna postawic jakiejs tymczasowej sygnalizacji swietlnej tak jak sie robi w trakcie remontow dróg ??? Tam panuje totalna samowolka, kto odwazniejszy ten przejedzie
 • Jakby Eurovia wlasciciwe podchodzila do swoich obowiazkow to nie tylko by skonczyli 12 lutego, ale rowniez i Sloneczna.
 • Asfalt ze Słonecznej będzie wylany na Nowowiejskiej, ale będzie to dopiero, gdy EUROVIA SKOŃCZY REMONT 503 I 504.Ale fajnie jak żyję nie widziałem tak partackiej firmy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  porażka(2013-10-30)
 • O co chodzi z tym drogim asfaltem?. .. zdjęli z tej części drogi asfalt. .. Położą jakiś tani?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Ciekawski(2013-10-30)
 • takie ulice to ozdoba miast, no ale w elblągu jest nowocześnie. .. ..
 • normalnie masakra:-@ w tym naszym mieście tylko każdy narzeka:-@ ale jak wy parkujecie jak bawoły to zawsze jest wszystko si:-/ miasto ludzi smętnych i narzekających:-/ odwołajcie prezydenta bo coś się remontuje w elblągu:-D przepraszam a gdzie jest przekop mierzei drodzy mieszkańcy:-/
Reklama