UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne rozmowy o energetyce wiatrowej na Warmii i Mazurach

Jutro (23 lipca) odbędzie się spotkanie informacyjne w związku z badaniem „Delimitacja obszarów potencjalnej lokalizacji dużej energetyki wiatrowej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego”.

Zaprezentowane zostaną dotychczasowe wyniki badań m.in. mapy z wstępnie wyznaczonymi obszarami lokalizacji energetyki wiatrowej w naszym regionie. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele: Ogólnopolskiej Koalicji „Bezpieczna Energia”, Stowarzyszeń „Trójkąt Warmiński” i „Kochajmy Warmię”, Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, Warmińsko-Mazurskiego Biura Planowania Przestrzennego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
       Badanie na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego wykonuje Instytut OZE z Kielc.
       Potrzebę uregulowania kwestii lokalizacji farm wiatrowych samorząd województwa podnosił kilka razy podczas spotkań ws. ustawy o ochronie krajobrazu w Kancelarii Prezydenta oraz w pismach do Prezydenta RP. Przedstawiciele województwa brali udział w tworzeniu projektu ustawy. 6 czerwca br. przyjęte zostało także stanowisko Konwentu Marszałków RP w sprawie rozwoju energetyki wiatrowej przygotowane przez województwo warmińsko-mazurskie.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama