UWAGA!

Koleos – samochód wszechstronny

2008-07-08
13:46
Elbląg, Koleos – samochód wszechstronny

Koleos – pierwszy samochód 4x4 Renault łączący cechy crossovera oraz SUV-a, jest owocem współpracy między Renault i Nissanem. Ten z definicji uniwersalny samochód zapewnia wysoką przyjemność jazdy, zarówno w mieście, na szosie, jak i w terenie. Wprost stworzony do ucieczki od codzienności, jest łatwy w obsłudze i komfortowy.

Koleos jest niezwykle wszechstronnym autem, o czym świadczy jego linia – duży prześwit, elegancja typowa dla samochodu osobowego w połączeniu z dynamiczną bryłą. Wytrzymały i „cywilizowany”, nie boi się żadnego terenu i żadnej drogi. Zwrotny i niezwykle ergonomiczny Koleos zapewnia kierowcy poczucie pełnego panowania nad samochodem. Wysoka pozycja kierowcy zapewnia wyjątkową widoczność. Ergonomiczna deska rozdzielcza mieści w zasięgu ręki wszystkie przydatne funkcje.
     Wyjątkowe możliwości zmiany konfiguracji wnętrza. Obszerna kabina Koleosa jest wyposażona w liczne, pomysłowe rozwiązania. Szeroki i głęboki bagażnik ma pojemność 450l. System Easy break, którego dźwignie są dostępne z bagażnika, pozwala na łatwe złożenie tylnej ławki i powiększenie przestrzeni ładunkowej.
     Koleos to prawdziwy samochód 4x4 – sprawdzi się w każdym terenie. Duży prześwit, kąt natarcia i zejścia oraz inteligentny, elektronicznie sterowany system przeniesienia napędu pozwalają mu bezpiecznie poruszać się po każdej nawierzchni: nieutwardzonej ziemi, śniegu, lodzie, błocie.
     Stromy podjazd nie jest dla Koleosa żadną trudnością. System wspomagania ruszania pod górę uruchamia się jak tylko pochylenie zbocza przekracza 10 proc., aby uniknąć stoczenia się samochodu i wyeliminować konieczność korzystania z hamulca postojowego. System kontroli prędkości na zjeździe pozwala utrzymać prędkość 7km/h na stromym lub śliskim zboczu, ułatwiając kierowcy skoncentrowanie się na manewrach i utrzymanie pożądanego kierunku jazdy.
     Zapraszamy do zapoznania się z Renault Koleos oraz skorzystania z jazdy próbnej w salonie Renault Ossowscy, Kazimierzowo 7a, 82-300 Elbląg.
     www.ossowski-renault.com.pl.
     
     
---- Tekst sponsorowany ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama