UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja dla MŚP

20 kwietnia odbędzie się konferencja organizowana przez elbląski oddział PKO BP przy współpracy z Elbląską Izbą Przemysłowo - Handlowa na temat "Pomoc banków w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw".

- Prawo o działalności gospodarczej, które weszło w życie 1 stycznia 2001 roku, mówi, że każdy przedsiębiorca, zatrudniający nawet jedną osobę musi mieć założony rachunek bankowy - tłumaczy Bogdan Włodarczyk, dyrektor elbląskiego oddziału PKO BP. - Nasz bank ma przygotowaną specjalną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw pod nazwą Biznes Partner. Poprzez tę konferencję chcemy zapoznać przedsiębiorców z naszą ofertą.
     Na konferencję zaproszono m.in. członka Rady Polityki Pieniężnej, Prezesa Towarzystwa Ekonomicznego, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz obecnych i potencjalnych klientów banku do których skierowana jest oferta Biznes Partner.
     - Chcemy, aby nasi klienci spotkali się właśnie z ludźmi, którzy bezpośrednio mają wpływ na ich finanse - mówi dyrektor PKO BP. - Jesteśmy moralnie zobligowani do tego, aby zapoznać przedsiębiorców z naszą ofertą, chociażby przez to, że niedopilnowanie obowiązku założenia konta bankowego przez firmę jest zagrożone nałożeniem na niego kary.
     Jak zapewnia Bogdan Włodarczyk, konferencja nie będzie polegała na zamęczaniu wykładami uczestników, ale dzięki niej bank dowie się, czego klienci po nim oczekują, co sądzą o ofertach i co należałoby usprawnić.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama