UWAGA!

Konferencja odlewników

 Elbląg, Konferencja odlewników

Dziś (4.05) w Zakładzie Metalurgicznym Alstom Power zakończyło się 70 spotkanie Grupy Odlewów Staliwnych działających przy Komitecie Europejskich Odlewni Staliwa z siedzibą w Dusseldorfie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele krajowych stowarzyszeń odlewni oraz delegaci wiodących odlewni staliwa z krajów Unii Europejskiej, Węgier, Czech oraz Polski. Jest to już druga konferencja organizowana przez elbląską odlewnię. Pierwsza odbyła się w 1992 r. Wyznaczenie na 70 spotkanie Zakładu Metalurgicznego Alstom Power było wyróżnieniem i uznaniem pozycji elbląskiej odlewni w europejskim odlewnictwie.
     Celem spotkania było omówienie sytuacji i perspektyw rozwoju branży odlewniczej w Europie. Uczestnicy przedstawili informacje dotyczące sytuacji gospodarczej w poszczególnych krajach oraz wielkości i strukturę produkcji odlewów staliwnych. Grupa Odlewów Staliwnych jest najbardziej aktywnym zespołem Komitetu Europejskich Odlewni Staliwa. Spotkania jej członków odbywają się 2, 3 razy do roku i przyczyniają się do zacieśniania współpracy pomiędzy odlewniami.
     - Przykładem wykorzystania nawiązanych w trakcie spotkań kontaktów jest wymiana doświadczeń zaproponowana przez elbląski Zakład Metalurgiczny konkurencyjnym odlewniom - informuje Beata Kuzak, specjalista ds. marketingu w Zakładzie Metalurgicznym Alstom Power. - Przedsięwzięcie to powiodło się do tego stopnia, że podjęte zostały decyzje o wzajemnych praktykach pracowników.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama