UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja odlewników

Elbląg, Konferencja odlewników

Dziś (4.05) w Zakładzie Metalurgicznym Alstom Power zakończyło się 70 spotkanie Grupy Odlewów Staliwnych działających przy Komitecie Europejskich Odlewni Staliwa z siedzibą w Dusseldorfie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele krajowych stowarzyszeń odlewni oraz delegaci wiodących odlewni staliwa z krajów Unii Europejskiej, Węgier, Czech oraz Polski. Jest to już druga konferencja organizowana przez elbląską odlewnię. Pierwsza odbyła się w 1992 r. Wyznaczenie na 70 spotkanie Zakładu Metalurgicznego Alstom Power było wyróżnieniem i uznaniem pozycji elbląskiej odlewni w europejskim odlewnictwie.
     Celem spotkania było omówienie sytuacji i perspektyw rozwoju branży odlewniczej w Europie. Uczestnicy przedstawili informacje dotyczące sytuacji gospodarczej w poszczególnych krajach oraz wielkości i strukturę produkcji odlewów staliwnych. Grupa Odlewów Staliwnych jest najbardziej aktywnym zespołem Komitetu Europejskich Odlewni Staliwa. Spotkania jej członków odbywają się 2, 3 razy do roku i przyczyniają się do zacieśniania współpracy pomiędzy odlewniami.
     - Przykładem wykorzystania nawiązanych w trakcie spotkań kontaktów jest wymiana doświadczeń zaproponowana przez elbląski Zakład Metalurgiczny konkurencyjnym odlewniom - informuje Beata Kuzak, specjalista ds. marketingu w Zakładzie Metalurgicznym Alstom Power. - Przedsięwzięcie to powiodło się do tego stopnia, że podjęte zostały decyzje o wzajemnych praktykach pracowników.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama