UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja w Rydze

14-15 maja w Rydze odbędzie się Forum Inkubatorów Biznesu oraz konferencja podsumowująca realizację projektu IBI-NET – Międzynarodowa Sieć Inkubatorów Biznesu.

Inkubatory odgrywają ważną rolą w stymulowaniu rozwoju biznesu oraz są katalizatorami całego systemu innowacji w Regionie Morza Bałtyckiego; centrami skupiającymi innowacyjne koncepcje, kompetencje zarządzania, inwestycje oraz aspiracje firm do działalności na rynkach międzynarodowych.
       Region Ryski (Łotwa) we współpracy z Ryskim Uniwersytetem Technicznym (Łotwa), Fundacją Teknikdalen (Szwecja), Gminą Miasto Elbląg (Polska), Zachodniopomorskim Centrum Technologii (Niemcy), Parkiem Nauki i Technologii "Politechnika" (Białoruś) oraz Centrum Innowacji Hedmark (Norwegia) realizuje projekt "IBI-NET – Międzynarodowa Sieć Inkubatorów Biznesu”. Polega on na utworzeniu, a następnie wzmocnieniu sieci współpracy między inkubatorami biznesu w Regionie Morza Bałtyckiego. Główny cel to wymiana wiedzy i dobrych praktyk tak, aby lepiej wspierać firmy w ich rozwoju i działalności na rynkach międzynarodowych.
       Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Regionu Morza Bałtyckiego 2007-2013.
      
       Sieć IBI-NET powstała w ramach projektu. Podczas konferencji zaplanowano przedstawienie wyników działań, ustaleń i wniosków na przyszłość dotyczących współpracy z inkubatorami przedsiębiorczości i innymi organizacjami otoczenia biznesu, krajowymi, regionalnymi i lokalnymi władzami, uczelniami wyższymi, inwestorami z Regionu Morza Bałtyckiego.
       Forum Inkubatorów Przedsiębiorczości będzie okazją do:
       - podzielenia się najlepszymi praktykami i doświadczeniami w inkubacji biznesu w Regionie Morza Bałtyckiego,
       - zaprezentowania sukcesów firm poddanych inkubacji,
       - spotkania się z ekspertami i profesjonalistami pracującymi dla inkubatorów biznesu w celu omówienia wspólnych wyzwań i innowacyjnych rozwiązań,
       - przyłączenia się do sieci IBI Net,
       - zapoznania się z systemem inkubacji biznesu na Łotwie i w krajach partnerskich projektu.
      
       Na konferencji omówione zostaną m.in.:
       - rola i miejsce inkubatorów przedsiębiorczości w zrównoważonym rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego,
       - wsparcie dla inkubatorów przedsiębiorczości na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym: w partnerstwie i poprzez partnerstwo,
       - osiągnięcia i wyniki projektu IBI NET: korzyści z działania w sieci, inkubatory biznesu wokół Morza Bałtyckiego o różnych i podobnych profilach, istniejące sposoby pracy w sieci i narzędzia monitorowania spółek, działania niezbędne do zagwarantowania stabilności finansowej inkubatorów biznesu.
      
       Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa.
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama