UWAGA!

Konkurs na dyrektora EPT

 Elbląg, Elbląski Park Technologiczny mieści się na Modrzewinie
Elbląski Park Technologiczny mieści się na Modrzewinie (fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Prezydent Elbląga ogłosił konkurs na dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 29 października.

Przypomnijmy, że 1 września rezygnację z kierowania Elbląskim Parkiem Technologicznym złożyła Urszula Małek, nadal jednak pracuje w EPT na nowo utworzonym przez prezydenta stanowisku głównego specjalisty ds. funduszy pomocowych.

Prezydent Elbląga do 30 listopada powierzył obowiązki dyrektora tej instytucji Iwonie Łuczak, która pracuje w EPT od 2012 roku i była dotychczas specjalistą ds. administracyjno-prawnych. I już wtedy zapowiedział, że do ogłosi konkurs na to stanowisko.

Zainteresowani konkursem mogą zgłaszać swoje oferty do 29 października. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe magisterskie (ekonomiczne, administracyjne, prawnicze lub techniczne), minimum 5 lat stażu pracy, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym. Wśród wymagań dodatkowych jest m.in. doświadczenie w realizacji projektów dofinansowywanych z Unii Europejskiej, znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem parków technologicznych oraz inkubatorów przedsiębiorczości, komunikatywna znajomość języka angielskiego czy znajomość rynku nowych technologii i problematyki rozwoju regionalnego. Nie jest wymagane, co może dziwić, przygotowanie koncepcji dotyczącej rozwoju Elbląskiego Parku Technologicznego czy pomysłów na zarządzanie tą instytucją. W poprzednich konkursach taki wymóg wobec kandydatów był.

Nazwisko nowego dyrektora EPT powinniśmy poznać przed 30 listopada.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Szanowana Redakcjo. Czy sprawa legalności zatrudnienia poprzedniej Pani Dyrektor na stworzonym dodatkowo etacie (GŁÓWNY SPECJALISTA DS. FUNDUSZY POMOCOWYCH)będzie wyjaśniona?
 • ohohohoho- znów jakaś Babcia jak ostatnio???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  0
  siesta777(2021-10-20)
 • babcia dotrwała bezpiecznie do emeryturki. taki był jej cel. trochę inny niż w założeniu istnienie instytucji innowacyjności i rozwoju jakim jest(przepraszam - miał być)ept.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  0
  szeregowy jajec(2021-10-20)
 • Ja bym się zajął sprawa pani Grażyny Kluge. Jest zatrudniona w Światowidzie a nikt jej tam nigdy w pracy nie widział. Etat widmo aby tylko kasę brać. Czy Pan czyżyk wyjaśni co ta Pani tam robi oraz w jakich godzinach przebywa w pracy? Chętnie zobaczę zapis z kamer kiedy wchodzi do pracy i z niej wychodzi. Jakoś czas na klubik start Elbląg ma a do roboty w Światowidzie czasu od ok roku nie ma. Światowid to nie prywatna firma. Więc albo ktoś to wyjaśni albo będzie gnój
 • a bo to kolejna emerytka-popleczna wiadomo kogo KWW
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  2
  MARTINNOLONGERRUNNER(2021-10-20)
 • Czy w dokumentach aplikacyjnych konieczne jest zadeklarowanie kwoty przyszłej wpłaty dla KWW Witolda W. czy można to zrobić dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  4
  jatylkopytom(2021-10-20)
 • Czy to aby nie pomówienie?
 • Znowu zmiana dyrektora?
 • A jeszcze, przy okazji, szanowna redakcjo zapytam, na jakim etapie jest sprawa Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla m. Elbląga? Rozmyło się? I głównego księgowego dla tegoż PINB, który nie przychodził do pracy zgodnie z kodeksem pracy? Ucichło i sprawy nie ma?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  2
  jatylkopytom(2021-10-20)
 • Napisz oficjalne pismo do marszałka. Podpisz się, podaj swoje dane i sprawa tak cię nurtująca się wyjaśni.
 • Bezwstydu ciag dalszy. Pogonil Lulewicza i Bukowskiego (fajnych mlodych ludzi, ktorzy cos chcieli zrobic). Nie wspomnę o okolicznościach. Kto wie, ten wie. W to miejsce obsadzil emerytke, ktora kompletnie nie zrobila dla EPT nic. Siegnijcie po komentarze z 2019 roku i moze sie komus otworzą oczy, co to za miasto i jakie zasady tu panują. Niedawno bylam na kongresie samorzadow w Poznaniu. Nikt tam nie pamięta o jakims Elblągu. Jest Świdnica, Ostrów, nie wspomnę o duzych miastach do ktorych mamy juz lata swietlne jesli idzie o zarzadzanie. Tu jest system nakazowo- rozdzielczy. I takie ePT to po prostu frukt i marmolada.
 • To jest albo pomówienie, albo sprawa do rozpatrzenia przez organ nadzorujący instytucję, czyli urząd Marszałkowski. Szanowna Redakcjo. Zadajcie sobie trochę trudu i przeprowadźcie śledztwo dziennikarskie. Jaka jest prawda? Wszak instytucja publiczna jest, nie prywatna.
Reklama