UWAGA!

Konkurs „Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2007” rozstrzygnięty

Elbląg, Szefowie firm - laureatów
Szefowie firm - laureatów

Dwie elbląskie firmy zostały wyróżnione w konkursie „Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2007” - Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „OPEGIEKA” sp. z o.o. oraz PPHU „Elglas”.

20 lutego na zamku w Olsztynie odbyła się Gala II edycji Konkursu „Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2007”. Honorowy patronat nad konkursem objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.
     W tegorocznej edycji konkursu kapituła uhonorowała 11 z 26 zgłoszonych przedsiębiorstw. Tytuł Lidera Innowacji 2007 Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymały dwie firmy: „Dramiński” z Olsztyna oraz „Frenoplast” ze Szczytna.
     Wyróżnione zostały także dwie firmy z Elbląga: Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „OPEGIEKA” sp. z o.o. - za innowacyjne rozwiązania informatyczne dla administracji, oraz PPHU „Elglas” - za samodzielne opracowania i wdrożenia innowacyjnych technologii produkcji witraży.
     

 


     Konkurs jest organizowany cyklicznie przez Sieć Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji działającą przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. Jego celem jest propagowanie innowacyjności w regionie poprzez promocję innowacyjnych przedsiębiorstw Warmii i Mazur.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama