UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kredyt dla oszczędnych

Bank Ochrony Środowiska (Elbląg, ul. Płk.Dąbka) oferuje kredyt na cele związane z ochroną środowiska.

Kredyt może być przeznaczony na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, zakup i montaż liczników do pomiaru wody, zaworów termostatycznych na grzejnikach c.o., grzejników, kotłów c.o. opalanych gazem lub olejem opałowym, katalizatorów samochodowych.
     Aby uzyskać kredyt z BOŚ należy przede wszystkim spełniać jeden warunek - posiadać zdolność kredytową oraz wkład własny w wysokości co najmniej 10% ceny urządzenia lub usługi. Bank może sfinansować zakup urządzenia lub usługi pomniejszony o wkład środków własnych kredytobiorcy.
     Kredyt udzielany jest maksymalnie na 48 miesięcy.
     Oprocentowanie:
     - do 12 miesięcy od 20,0%
     - do 24 miesięcy od 20,5%
     - do 36 miesięcy od 21,0%
     - do 60 miesięcy od 21,5%
     Oprocentowanie kredytu na zakupy urządzeń i wyrobów służących ochronie środowiska udzielane na podstawie porozumień z wybranymi sprzedawcami: - do 60 miesięcy od 1,0%
     Jako zabezpieczenia bank wymaga od kredytobiorcy:
     - poręczenie osób trzecich,
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama