UWAGA!

Lider Innowacji - konkurs

Warmińsko – Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, realizująca projekt Regionalny System Wspierania Innowacji, ogłasza III edycję konkursu „Warmińsko – Mazurski Lider Innowacji 2008” pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Adresatami konkursu są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy nowoczesne, dynamiczne firmy, które mogą wykazać się działaniami innowacyjnymi w ciągu ostatnich trzech lat.
     
     Poprzez pojęcie „innowacyjności” rozumiemy zdolność i motywację firm do ciągłego poszukiwania i wykorzystywania w praktyce wyników badań naukowych, nowych koncepcji, pomysłów i wynalazków prowadzących do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firmy.
     
     Regulamin przewiduje dwie kategorie: mikroprzedsiębiorca oraz mały i średni przedsiębiorca, a także przyznanie wyróżnień. Zwycięzca konkursu otrzyma pamiątkową statuetkę i możliwość posługiwania się tytułem „Warmińsko – Mazurski Lider Innowacji 2008” w określonej kategorii. Termin zgłoszeń upływa 23 marca.
     
     Szczegółowe informacje i dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.rswi-olsztyn.pl , w siedzibie W-M ARR W Olsztynie oraz w Powiatowym Punkcie Kontaktowym Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Elblągu.
     
     Warmińsko Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     Powiatowy Punkt Kontaktowy
     Regionalny System Wspierania Innowacji
     Elbląg, ul. Bema 54 / Z 4
     Tel/fax : 0 55/ 235 95 63
     Mail: elblag_m@rswi-olsztyn.pl .
     

 


     Projekt Regionalny System Wspierania Innowacji współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
Jerzy Fidura PPK RSWI w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie