UWAGA!

Marszałek inwestuje w instytucje elbląskie

Elbląg, Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Nowa siedziba filii Warmińsko-Mazurskiego Biura Planowania Przestrzennego to kolejna inwestycja samorządu wojewódzkiego w Elblągu. Wkrótce również Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli będzie miał nowe, własne lokum.

- Do tej pory elbląski oddział Biura Planowania Przestrzennego działał w wynajętych pomieszczeniach, od dziś będzie pracował we własnej siedzibie, mieszczącej się w wyremontowanej części budynku delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu - mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. - Skorzystają na tym i pracownicy, i interesanci, bo będzie wygodnie, nowocześnie i bezpiecznie. Korzysta na tym również budżet samorządu województwa, bo oszczędzamy środki, które do tej pory płaciliśmy za wynajem powierzchni ich właścicielom.
       To nie jedyna w ostatnim czasie inwestycja w instytucjach Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Elblągu. Przypomnijmy, że od maja w świeżo zmodernizowanej siedzibie działa Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego.. Już w sierpniu do nowej, własnej siedziby przeprowadzi się Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, który do tej pory również wynajmował pomieszczenia.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Uważam, iż są to bardzo dobre decyzje dla całego Elbląga. Bezsporny jest fakt scentralizowania większości jednostek organizacyjnych podległych Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego w jednym miejscu, z wygodą dla interesantów. Decyzje te świadczą ponadto o tym, iż ważny dla Marszałka jest los elbląskich urzędników w przeciwieństwie do decyzji Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, który póki co jedynie dąży do racjonalizacji administracji kosztem biednych urzędników z Elbląga.
 • Urząd Marszałkowski do Elbląga, nie zadowalajmy się kosmetyką!
 • No pięknie. Następna biurokracja, a dług Skarbu Państwa ponad 800 mld zł. Grecja czeka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hrabia George(2011-07-22)
 • To dobrze, smutne tylko, że firm nie przybywa, coraz tu biedniej, a nasi urzędnicy w dalszym ciągu często nie mają takiej świadomości - zlecenia i zapytania cenowe na różne realizacje potrafią wysyłać proszę sobie wyobrazić poza nasze miasto !
 • A ja Wam POdpowiem, jak wycyckać marszałka tego bagiennego województwa. Niech inwestuje w Elblągu a my POtem myk. .. do Pomorskiego. Brali z Elbląga jak swoje, teraz obejdą się smakiem. Ojojoj, za dużo POwiedziałem. A może PO i PiS w Elblągu zechce współpracować z PJN ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-22)
 • Przycichła sprawa likwidacji dyspozytorni pogotowia, której inicjatorem jest pan marszałek. Od tych udogodnień we łbach się przewraca niktórym projrktantom i planistom -co złataniem dzur w ulicach ? efekty marne, Rondo przy cmetarzu tak potrzebne jak pryszcz na dupie, bo ruch tam taki że tylko skrzyżownie wielopoziomowe. Za tą kasę by odnowił całą Kościuszki i Agrykola.
 • Nie podniecajcie sie, to są zwykłe działania o podłozu ekonomicznym a nie żadna reorganizacja. Zarobi marszałek bo nie bedzie bulił za wynajece pomieszczeń dla tych instytucji.
 • Niech się udlawią swoim urzedem marszałkowskim, Elblag do Pomorza. alfik45
 • Marszałek Jacek PROTAS to b. porządny, przyzwoity polityk i działacz samorządowy. Wielokrotnie był u nas - w Elblągu, a jest częstym gościem także w małych miejscowościach. Pracowity człowiek, oby takich więcej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  odnośnie p. J. Protasa(2011-07-22)
 • jest klimat żeby regularnie kopać w tyłek naszych przyjaciół z Olsztyna!!!
 • Pan Marszałek nam się udał to jest pewne, a reszta to się okaże !
 • Jeżeli marszałek jest tak przychyny urzędnikom w Elblągu to niech zaradzi na zwększające się bezrobocie wnaszm mieście!
Reklama