UWAGA!

Miejsce spotkań nauki i biznesu

 
Elbląg, Miejsce spotkań nauki i biznesu
fot. AD (arch. portEl.pl)

W najbliższy poniedziałek (30 marca) w Elbląskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja dla lokalnych przedsiębiorców. Najważniejszy temat to współpraca z naukowcami w kontekście przyszłych projektów unijnych.

Zaprezentujemy możliwości finansowania inwestycji z RPO 2014-2020, przykłady wypracowanych innowacji w elbląskich przedsiębiorstwach, zajmiemy się również tematem własności intelektualnej.
       Współpraca z Parkiem to oszczędność pieniędzy i możliwość rozwoju. Dzięki pozyskanym funduszom unijnym, elbląskie firmy mogą korzystać ze wspólnie wypracowanych konkretnych rozwiązań naukowców i praktyków z całego kraju.
      
       Konferencja rozpocznie się o godzinie 10, 30 marca br. w sali 221 w Elbląskim Parku Technologicznym wystąpieniem Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Następnie o efektach współpracy nauka-biznes opowiedzą przedstawiciele przedsiębiorstw i instytucji, realizujący wspólne projekty, pod skrzydłami EPT.
       W drugiej części konferencji wystąpią:
       Marzena Mażewska prezes Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości;
       Gabriela Zenker-Kłujszo specjalista wsparcia przedsiębiorczości w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego;
       dr Marek Salomonowicz adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji UWM, specjalizujący się w zakresie ochrony i komercjalizacji własności intelektualnej;
       Florian Romanowski prezes OPEGIEKA – Centrum Badawczo-Rozwojowe
       dr Stanisław Kwitnewski dyrektor Centrum Transferu Technologii PWSZ w Elblągu.
      
       Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są na adres recepcja@ept.umelblag.pl lub pod numerem telefonu 55 237 47 38.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • No faktycznie z informacji wieje sama innowacyjność. .. ? Cytuję ". .. o efektach współpracy nauka-biznes opowiedzą przedstawiciele przedsiębiorstw i instytucji, realizujący wspólne projekty, pod skrzydłami EPT. .. ." a może tak bez lania wody konkretnie nazwa firmy i nazwisko naukowca oraz wykonane zadanie?! Szkoda, że dziennikarstwo sięgnęło poziom lenistwa niesamowity tylko czekanie na gotowca? Bez zadania żadnego pytania publikacja takich propagandowych tekstów tylko po to abyśmy wiedzieli że coś tam się dzieje? Zadam konkretne pytanie panie prezydencie Wróblewski kiedy zmiana na stanowisku dyrektora EPT?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    2
    0
    cieciorka.na,cenzurowanym?(2015-03-27)
Reklama