UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miliony dla przedsiębiorców

8 kwietnia (czwartek) o godz. 10 w Urzędzie Miejskim w Elblągu (sala 300) odbędzie się spotkanie informacyjne z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców”, dotyczące konkursu o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Konkurs ogłosiła Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Dotyczy on Osi Priorytetowej 1 – Przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, ma formę zamkniętą, a kwota przewidziana do rozdysponowania to ponad 31,7 mln euro, co przy przyjętym kursie walut daje kwotę 126,6 mln zł. Maksymalny poziom dofinansowania projektów wynosi 50 proc. wydatków kwalifikowanych. Minimalna kwota wsparcia: 10 tys. zł, maksymalna kwota wsparcia: 1,5 mln zł. O wsparcie ubiegać się mogą mikro, mali i średni przedsiębiorcy.
       Wsparcie finansowe może zostać przyznane projektom obejmującym:
       – rozbudowę lub rozszerzenie zakresu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa,
       – dokonywanie zasadniczych zmian produkcji, procesu produkcyjnego lub zmianę w zakresie świadczenia usług,
       – zakup urządzeń niezbędnych do unowocześnienia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa.
      
       Wnioski można składać w siedzibie WMARR w Olsztynie do 29 kwietnia br. w godz. 8-15.30. Aplikacje, które wpłyną po terminie, będą rejestrowane, natomiast nie będą podlegać ocenie. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przygotowania i składania wniosków o dofinansowanie projektów oraz procedury przebiegu konkursu (w tym procedury odwoławczej) zawiera Regulamin naboru i oceny wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Instytucji Pośredniczącej II stopnia (Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie) do konkursu nr 01/10/1.1.9 wraz z załącznikami (m. in. wzór wniosku o dofinansowanie projektu oraz wzór umowy o dofinansowanie projektu). Dokumenty znajdują się na stronie internetowej Programu www.rpo.warmia.mazury.pl (Zakładka Konkursy) oraz na stronie www.wmarr.olsztyn.pl (Zakładka RPO WiM).
      
       Zainteresowani spotkaniem dotyczącym ogłoszonego konkursu proszeni są o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa do 6 kwietnia pod nr tel. 55 239 33 16, fax. 55 239 33 46 lub drogą elektroniczną na adres: orlikowska@umelblag.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja uczestników od godz. 9.30.
      
      
Piotr Rzepczyński, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama