UWAGA!

Misje gospodarcze dla przedsiębiorców

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w misjach gospodarczych do Chin w dniach 21–28 sierpnia oraz Wielkiej Brytanii w dniach 6–10 września.

Misja do Chin ma charakter wielosektorowy, natomiast wyjazd do Wielkiej Brytanii przeznaczony jest dla przedsiębiorców reprezentujących sektor spożywczy. W misjach udział mogą wziąć wyłącznie przedsiębiorcy (jeden przedstawiciel danej firmy) zarejestrowani i prowadzący działalność w jednym z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim. Przewidywana liczba miejsc:10. Dofinansowanie obejmuje 100 % kosztów (nie uwzględniając diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy).
      
       Misje organizowane są przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007–2013. Niezbędne dokumenty dotyczące konkursu można znaleźć na poniższej stronie internetowej
      
       Termin nadsyłania wniosków: Chiny – 9 lipca, Wielka Brytania –2 lipca.
      
       Wnioski o uczestnictwo w obu misjach wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, faksem lub przesyłką kurierską na adres: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, faks: (22) 334 98 86, polskawschodnia@paiz.gov.pl, wraz z dopiskiem: „Misja do Wielkiej Brytanii” lub „Misja do Chin”.
Urząd Miejski w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama