UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Misje gospodarcze dla przedsiębiorców

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ogłasza konkurs dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej na uczestnictwo w misjach gospodarczych do Chin w dniach 21–28 sierpnia oraz Wielkiej Brytanii w dniach 6–10 września.

Misja do Chin ma charakter wielosektorowy, natomiast wyjazd do Wielkiej Brytanii przeznaczony jest dla przedsiębiorców reprezentujących sektor spożywczy. W misjach udział mogą wziąć wyłącznie przedsiębiorcy (jeden przedstawiciel danej firmy) zarejestrowani i prowadzący działalność w jednym z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim. Przewidywana liczba miejsc:10. Dofinansowanie obejmuje 100 % kosztów (nie uwzględniając diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy).
      
       Misje organizowane są przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007–2013. Niezbędne dokumenty dotyczące konkursu można znaleźć na poniższej stronie internetowej
      
       Termin nadsyłania wniosków: Chiny – 9 lipca, Wielka Brytania –2 lipca.
      
       Wnioski o uczestnictwo w obu misjach wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, faksem lub przesyłką kurierską na adres: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa, faks: (22) 334 98 86, polskawschodnia@paiz.gov.pl, wraz z dopiskiem: „Misja do Wielkiej Brytanii” lub „Misja do Chin”.
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama