UWAGA!

Możliwości jakie daje UE

Elbląg, Możliwości jakie daje UE

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców odbędzie się 11 marca o godz. 11 w dużej sali CKiWM „Światowid” w Elblągu. Tematem przewodnim będzie polityka Unii Europejskiej w zakresie wspierania sektora przedsiębiorstw i możliwości finansowania działalności inwestycyjnej firm z jej funduszy.

Podczas spotkania informacyjnego poświęconego programom wsparcia dla firm prezentacje przeprowadzą pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie.
     - Zapraszamy przedsiębiorców z naszego województwa na prezentacje oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami z WMARR SA – mówi Grzegorz Nowaczyk, członek zarządu województwa, który poprowadzi spotkanie.
     Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni przesłać zgłoszenie, zawierającego imię, nazwisko oraz dane firmy drogą mailową na adres: inesa.janta-lipinska@swiatowid.elblag.pl. Zapisy trwają do 9 marca.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • skończcie z bzdurami, że unia eurpoejska nas wspiera. Pieniądze które od niej uzyskujemy to są nasze pieniądze, które wplacamy co roku w ramach składek członkowskich(jesteśmy tzw. płatnikami netto). Nigdy nie uzyskujemy tyle ile wcześniej wpłaciliśmy. Te slogany o rozdawnictwie unijnych pieniędzy to propaganda. Ludzie w to uwierzyli bo, jak powiedział kiedyś zbrodniarz Lenin, kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  i tyle w temacie(2009-02-25)
 • Bzdury, nie bzdury, ale o pieniądze NASZE - jak padło we wcześniejszym komentarzu - należy zabiegać i "odebrać" w formie przewidzianej w prawie unijnym. Kto może niech to robi i tylko przyklepać tym co chcą i mogą. .. Jak się powiedziało "a" to należy powiedzieć "b" i dalej, a nie narzekać!!! i wygadywać!!!
 • Unia dae nam możlywości wyjazdu do Angly
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Polscy Anglycy(2009-02-25)
 • A może na pierwszym miejscu nie należało ich oddawać, bo od momentu przekazania pieniedzy w postaci składek do momentu odzyskania, mnóstwo gotówki trafia do urzędniczych kieszeni. Wychodźmy z UE póki jeszcze można.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wychodźca(2009-02-26)
 • Jak nie było Unii źle, jest unia niedobrze. zdecydujcie sie
 • bravo UE daje nam wiele możliwości. z dotacji unijnych można wybudować drogę w pole i donikąd, wybetonować plac i nazwać go portem, wybudować budynek ze szkła posadzić w nim 4 celników i nazwać terminalem pasażerskim i wiele, wiele innych jakże niezbędnych nam projektów.
Reklama