UWAGA!

Największy salon Indeco na Warmii i Mazurach

 

Elbląg słynie z wielu rzeczy. Jedną z nich jest to, że nasze miasto jest głównym zagłębiem meblowym w środkowej Europie. Z tego bez wątpienia należy być dumnym. Mimo to wszyscy wiemy, że wiele firm stolarskich znika tak samo szybko jak się pojawiły i pozostawia po sobie nie koniecznie dobre wrażenie. My natomiast chcielibyśmy nawiązać do firmy, która nieprzerwanie od 18 lat działa na rynku mebli na wymiar i chyba każdy zna tą markę. Mamy na myśli Galerię Indeco.

W związku z wejściem w "pełnoletność" Galeria Indeco otworzyła swój największy salon, który znajduje się przy ulicy Bałuckiego 16B, który obecnie jako jedyny w Elblągu jest autoryzowanym salonem Indeco. Ekspozycja posiada podjazd dla niepełnosprawnych oraz atest "Miejsca Przyjaznego Maluchom".
       W związku z inauguracją działań w tym miejscu, Galeria Indeco kusi swoich klientów promocją, w której bezwzględnie "Gilotynuje ceny o 20%".
       Nie będziemy wprowadzać Państwa bardziej w szczegóły, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzin salonu osobiście. Możecie Państwo również zadzwonić na bezpłatną infolinię 801 501 505 lub wejść na stronę internetową www.GaleriaIndeco.pl.
      
      

 


      
      

----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie