UWAGA!

Nowa droga do Wikrowa

Wśród inwestycji drogowych, które otrzymają dofinansowanie ze środków UE, znalazła się, obok przebudowy ul. gen. Grota Roweckiego w Elblągu, przebudowa drogi Kazimierzowo - Wikrowo.

Projekt Powiatu Elbląskiego pn. „Przebudowa drogi powiatowej Kazimierzowo - Wikrowo i odnowa nawierzchni na odcinku Gronowo Elbląskie - Stare Dolno” o wartości 10,6 mln zł otrzyma dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 7,4 mln zł.
     Jest to fragment najdłuższego ciągu komunikacyjnego Powiatu Elbląskiego, a długość zrekonstruowanych dróg wyniesie 13,68 km.
PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • W końcu ktoś zajmie się tym odcinkiem drogi. .. !!!; ) droga już od dawna wymaga kapitalnego remontu. .. nie da się tam normalnie poruszac żadnym środkiem transportu. .. a łatanie dziur jak to miało miejsce do tej pory i tak nie wiele pomogło dlatego mam nadzieje, że niedługo będzie widać jakieś efekty i że to nie tylko kolejne obietnice bez pokrycia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkanka okolic(2009-02-03)
 • może, by ktoś zainteresował się drogą z Jegłownika do Wiktorowa, oraz drogi do Kopanki Pierwszej i Kopanki Drugiej, są tragiczne ulica miożna powiedzieć, że jest przełamana na pół, PKS wycofał autobusy dzieci nie mają dojeżdżać jak do szkoły.
 • ten odcinek z Jegłownika do Wiktorowa załapał sie na schetynówkii bedzie w tym rok urobiony :-).
 • Jezeli będzie ta droga zbudowana z taką jakością jak w Helenowie to szkoda kasy Panie Starosto. Kto wyciągnie konsekwencje z takiego niedbalstwa. -droga nadaje sie do remontu po 2 latch po połozeniu nowej nawierzchni. Rejon Dróg Powiatowych jedynie co dobrze mu wychodzi do wycinka 30 letnich jesionów, wiazów na opał do kominków dla siebie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Żuławiak(2009-02-03)
Reklama