UWAGA!

Nowe apartamenty w Jantarze – 500 kroków od morza

2015-07-21
Aktualizowany 2015-07-22 07:00
 

Jantar tuż po Stegnie to chyba najpopularniejsze miejsce wypoczynku elblążan nam brzegiem Bałtyku. Piękne szerokie plaże, czyste pełne jagód lasy, niewielka odległość do morza ale przede wszystkim Jantar to miejscowość pozbawiona tłumów turystów. Dla wielu osób to również miejsce odpoczynku i regeneracji - przyszłość Jantaru to wykorzystanie źródeł solankowych i nadanie tej miejscowości charakteru rehabilitacyjno-leczniczego.

Rozpoczynamy realizację drugiego etapu budowy Osiedla Bursztynowego. Lokale mieszkalne usytuowane w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach F i G, o powierzchni od 36 do 81 m2. Budynki położone są po północnej stronie działki i praktycznie graniczą ze ścianą lasu. Niestandardowe rozwiązania architektoniczne, pięknie doświetlone budynki, nowoczesne rozwiązania komunikacyjne oraz przepiękne tarasy na ostatniej kondygnacji - to największe zalety tej oferty. W podziemiu znajduje się garaż podziemny do którego prowadzi winda. Budynki usytuowane na terenie zamkniętym i strzeżonym. W kompleksie budynków projektowany jest Hotel SPA w całorocznym basenem kąpielowym, do którego będą posiadali dostęp właściciele lokali. Na działce znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

 


       Jeszcze przez chwilę trwa akcja promocyjna – sprzedaż pierwszych 10 lokali objęta jest bonifikatą.
      
       Pełna oferta mieszkań znajduje się na stronie: www.bursztynoweosiedle.pl.
      
       Wszystkich informacji udziela biuro sprzedaży : BPN Nieruchomości – Freedom Nieruchomości, Al. Grunwaldzka 31, 82-300 Elbląg. Tel. biura 55 233 25 39 lub Jarosław Kraiński tel. 601 658 100. Zapraszamy.
      

----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej