UWAGA!

Nowe Centrum Meblowe Producenta Elmark

2013-02-26
08:51

W dzisiejszych czasach klienci oczekują od sprzedawców mebli zwiększonego pakietu korzyści, czyli indywidualnego traktowania, wyjątkowego systemu rabatowania oraz tapicerek na wymiar.

Bardzo często wybór odpowiedniego mebla poprzedzony jest przeglądem ofert różnych salonów meblowych. Bywają takie sytuacje w których konieczny jest wyjazd do sąsiedniego miasta, bo oferta mebli w Elblągu nie jest odpowiednio atrakcyjna. Centrum Meblowe Producenta Elmark w Gronowie Górnym jest bardzo ciekawą alternatywą, ponieważ posiada w swojej ofercie wszystkie typy mebli dostępnych na rynku ogólnopolskim. To firma zajmująca się również produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych w wersjach standardowych oraz na wymiar.
      
       Do tego celu został uruchomiony specjalny dział zamówień indywidualnych. Oznacza to bowiem wiele korzyści dla klientów. Pojawia się możliwość zamówienia tapicerek wyższych, niższych, głębszych, płytszych, węższych czy szerszych od standardowych w dowolnych kolorach i rodzajach tkanin obiciowych, co w ostatecznym efekcie poszerza zakres możliwości aranżacji wnętrz. To bardzo ważne, ponieważ każdy pragnie mieć w domu mebel wyjątkowy, dopasowany do pomieszczenia, taki jakiego nie ma nikt inny, gdzie systemy tapicerskie dobierane są pod własne upodobania estetyczne czy potrzeby relaksacyjne.
      
      
      
       Obecna promocja w Centrum Meblowym Elmark rozpoczęła się od 1 grudnia 2012 i trwać będzie do Świąt Wielkanocnych 2013 roku. Każdy klient będzie mógł skorzystać z:
       1. Fachowej i indywidualnej obsługi.
       2. Korzystnego systemu ratalnego.
       3. Rabatu - 20 % na meble tapicerowane oraz - 10% na pozostały asortyment.
       4. Szybkiego terminu realizacji zamówień.
       5. Bezpłatnego transportu na terenie Elbląga i okolic.

      
       Ponadto Centrum Elmark regularnie uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach promocyjnych takich znanych marek jak Black Red White oraz Forte.
      
       Oczywiście oferta zawiera wiele innych produktów tj. drzwi do mieszkań spełniające standardy europejskie oraz oświetlenie wnętrz tj. lampy, kinkiety czy naprawdę bardzo efektowne żyrandole kryształowe.
      
       Obecnie łączna powierzchnia ekspozycyjna salonów meblowych Elmark na terenach województwa warmińsko – mazurskiego oraz pomorskiego to ok. 6000 m2.
      
       W nowym Centrum Meblowym prezentowane są meble na całkowitej powierzchni sprzedażowej 700 m2. Natomiast w niedalekiej przyszłości plany obejmują powiększenie wystawy o łącznej powierzchni ekspozycyjnej 4200 m2.
      

 


       Dobrym wyborem naszych mebli cieszą się tysiące klientów, którzy już przez 21 lat korzystają z naszych porad, opinii i inspiracji, którymi zawsze chętnie się dzielimy.
      
       Gorąco zapraszamy...
      
      
       Centrum Meblowe Producenta
       Gronowo Górne
       ul. Opalowa 30
      
www.elmarkmeble.com.pl


       ------------ Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej