UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe dachy szpitala

 
Elbląg, Nowe dachy szpitala

Budynki Szpitala Miejskiego doczekają się remontu dachów wraz z orynnowaniem i wymiany instalacji odgromowej. Początek inwestycji w lipcu br., zakończenie w drugim półroczu 2013 r. Koszt – 3,2 mln zł.

Dziś (27 kwietnia) w Szpitalu Miejskim przy ul. Żeromskiego podpisano umowę o dofinansowaniu projektu „Rewitalizacja zespołu budynków Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Umowę podpisali Wiesława Lech, dyrektora Szpitala i Witold Wróblewski, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
       Wartość projektu ogółem wynosi 3,2 mln zł: 70 proc. to dofinansowanie z RPO (2,24 mln zł), 30 proc. wkład własny z budżetu Elbląga (960 tys. zł). Rozpoczęcie prac planowane jest na lipiec tego roku, zakończenie projektu przewidywane jest w drugim półroczu 2013.
       Rewitalizacja budynków Szpitala Miejskiego polegać będzie na remoncie dachów wraz z wymianą instalacji odgromowej oraz wymianą pokrycia, m.in. na budynku głównym, administracyjnym, pralni, kotłowni, magazynów, szkoły rodzenia i archiwum, kuchni, centralnej sterylizatorni oraz oddziału zakaźnego.
       – Serdecznie gratuluję dyrekcji Szpitala przygotowania dobrego wniosku i pozyskania tych pieniędzy. Jestem pewien, że ta inwestycja poprawi komfort zarówno pacjentów, jak i pracowników szpitala – podkreślał podczas podpisania umowy Witold Wróblewski.
      
      
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego, członka Zarządu Województwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama