UWAGA!

Nowe mieszkania deweloperskie oferuje firma „Jankowiak”

2015-11-03
13:00
 

Aktualnie w ofercie dewelopera są dwie lokalizacje w Elblągu: ul. Nowogródzka 9 - dla osób ceniących mieszkanie w spokojnej zacisznej okolicy z dala od zgiełku miasta oraz ul. Hetmańska 47 - dla klientów preferujących mieszkanie w centrum miasta i wygodę komunikacyjną.

Należy podkreślić, iż obie inwestycje są już zakończone, a budynki zostały oddane do użytkowania. W związku z powyższym klient kupuje produkt gotowy, ma więc możliwość przed podpisaniem umowy z deweloperem dokładnie obejrzeć jak wygląda mieszkanie oraz ocenić, czy spełnia ono jego oczekiwania. Gwarantuje to również szybkość i bezpieczeństwo transakcji, ponieważ klient nie musi czekać na zakończenie procesu budowlanego.
       To co wyróżnia firmę Jankowiak to wysoki poziom wykończenia lokali i atrakcyjne ceny mieszkań. Co klient otrzymuje dodatkowo ponad typowy stan deweloperski? Mieszkania przekazywane są klientowi z wyszpachlowanymi ścianami i malowaniem oraz wykończonymi balkonami gresem mrozoodpornym. W prezencie klienci otrzymują także bony rabatowe na materiały wykończeniowe oraz na aranżację wnętrza przez projektanta.
      
       Dla pierwszych 3 klientów, którzy odwiedzą nową siedzibę dewelopera i zdecydują się na zakup mieszkania przygotowano specjalną ofertę cenową.
      

       Inwestycja przy ul. Nowogródzkiej 9 cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów - w ofercie dewelopera został do sprzedaży już tylko jeden lokal mieszkalny. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,28 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenie piwniczne o łącznej powierzchni blisko 10m2. W budynku znajdują się ponadto pomieszczenia wspólne na wózki i rowery. Teren inwestycji jest ogrodzony oraz wyposażony w zewnętrzne miejsca postojowe oraz plac zabaw dla dzieci.
      
       Hetmańska 47 to najnowsza ukończona inwestycja dewelopera. W powyższym budynku pozostało wolnych 19 - ciekawych aranżacyjnie mieszkań o powierzchni od 50 do 120 m2. Uniwersalny projekt lokali pozwala na swobodną zmianę aranżacji wnętrza, dzięki czemu to klient decyduje o ostatecznym kształcie mieszkania. Może podjąć decyzję np. czy woli aneks kuchenny czy odrębną kuchnię. Budynek wyposażony jest ponadto w dwie windy. Dostępne są również miejsca postojowe w podziemnym garażowcu wyposażone w praktyczne schowki na opony i inne niezbędne akcesoria. Na poziomie parteru znajdują się nieuciążliwe lokale usługowe. Dodatkowo przed budynkiem deweloper jeszcze do końca 2015 r. urządzi parking z zewnętrznymi miejscami postojowymi, a w 2016 r. plac zabaw dla dzieci.
      
       Przy zakupie mieszkania zarówno na Nowogródzkiej 9 jak i na Hetmańskiej 47 deweloper umożliwia klientowi skorzystanie z preferencyjnego kredytu z dofinansowaniem od państwa w programie MdM.

 


       Firma „Jankowiak” zaprasza do nowego biura sprzedaży przy ul. Hetmańskiej 47 lok. F-G w Elblągu!
       Dla pierwszych 3 klientów specjalna oferta cenowa!
      
       Tel. 606-253-109, 606-751-540


       ---art. sponsorowany---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej