UWAGA!

Nowoczesne czyszczenie klimatyzacji w Elblągu

2015-05-07
13:00

Przed nami, wysokie temperatury, skwar lata i nagrzane wnętrze samochodu. Większość z nas odruchowo będzie szukała ulgi włączając klimatyzację. Jej stan nawet w kilkuletnich samochodach odbiega od stanu fabrycznego. Popularne odgrzybianie (czyszczenie ozonem) usuwa niestety tylko skutki wyeksploatowanej klimatyzacji, które wracają zwykle po kilku tygodniach.

Przyczyną jest zanieczyszczony chemicznie oraz fizycznie układ klimatyzacji. Grzyby pleśniowe i bakterie mają negatywny wpływ na samopoczucie, a w ekstremalnych wypadkach powodują choroby. Dodatkowo, nawet dbając o okresowe wymiany filtrów pyłków, obudowa dalej pozostaje zanieczyszczona i brudna.
      
       Rozwiązaniem tego problemu jest oczyszczenie parownika, obudowy filtra oraz kanałów powietrznych w układzie klimatyzacji. Niweluje to i usuwa przyczyny szkodliwego powietrza wewnątrz pojazdu i zapobiega powstawaniu chorób.
      
       Stosujemy najnowszej generacji, bezaldehydowy oraz sprawdzony przez niezależne instytuty preparat czyszczący, przeznaczony do podstawowego oczyszczania i płukania pod wysokim ciśnieniem parownika w układzie klimatyzacji. Eliminuje to przyczyny chorób oraz nieprzyjemne zapachy.
      
       Zalety naszej metody:
      
  • Usuwa mikroorganizmy, grzyby i zarodki
  • Dostarcza do wnętrza pojazdu zdrowe powietrze
  • Najskuteczniejszy system na rynku
  • Przyjazny dla zdrowia
  • Mniej pyłków i mikroorganizmów.

       Zadbaj zdrowie swoje i Twojej rodziny!
      
       Zapraszamy do serwisu
       Mechanika Pojazdowa
       ul. Pomorska 27b
       tel. 507 236 207
      
www.mechanik.elblag.net
      
---- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej