UWAGA!

Nowy bank w Twoim mieście!

 Nowy bank w Twoim mieście!

Placówka partnerska Meritum Banku już działa w Elblągu. Od sierpnia w naszym mieście działa placówka partnerska Meritum Banku, jednego z najnowocześniejszych banków w Polsce. O banku rozmawiamy z Sylwią Suchodolską, doradcą bankowym w nowo otwartej placówce.

Dlaczego warto odwiedzić placówkę Meritum Banku?
       Meritum Bank to bardzo szybko rozwijający się, nowoczesny bank z bogatą ofertą usług finansowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych i średnich firm. Wcześniej Meritum Bank był znany głównie jako bank internetowy. Od około roku rozbudowuje sieć placówek partnerskich w całej Polsce, aby być bliżej również tych Klientów, którzy oczekują bezpośredniego kontaktu z doradcą.
      
       Czym różni się Meritum Bank od innych banków?
       Na pewno przewagą Meritum Banku jest elastyczne podejście do potrzeb Klienta oraz wygoda i prostota obsługi. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, wszystkie formalności związane z korzystaniem z usług bankowych ograniczone są do absolutnego minimum. Stawiamy na innowacje, dlatego nasze produkty nieustannie są rozwijane i ulepszane. Jesteśmy sprawni technologicznie i organizacyjnie, dzięki czemu wdrażanie zmian w naszym Banku trwa krócej niż w dużych bankach. Nasza przewaga to szybkie reagowanie na zmiany na rynku oraz elastyczność w podejściu do Klientów.
      
       Jaką ofertę przygotował Meritum Bank dla klientów indywidualnych?
       Proponujemy konkurencyjne produkty kredytowe – kredyt gotówkowy, konsolidacyjny oraz karty kredytowe. Oferta kredytowa Meritum Banku cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród rolników, którzy cenią sobie elastyczność i dostępność tej oferty. Jako jeden z pierwszych banków w Polsce zaproponowaliśmy Klientom lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek, nazywane popularnie „lokatami bez podatku”. Dużym powodzeniem cieszą się również konta osobiste. W Meritum Banku prowadzone są one bez opłat, a karty wydawane do konta pozwalają oszczędzać na paliwie. Posiadacze kart debetowych, którzy płacą kartą za paliwo, otrzymują zwrot wydatków poniesionych na stacjach benzynowych wysokości 4 proc. wartości transakcji, maksymalnie 30 zł miesięcznie, czyli aż do 360 zł rocznie. Jedynym warunkiem otrzymania zwrotu jest zasilenie przez Klienta jego rachunku kwotą 1500 zł miesięcznie. Kartą do konta można dokonywać wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji. Wszystkie wymienione produkty, tj. konta, karty, lokaty bez podatku i kredyty gotówkowe są dostępne w naszej placówce w Elblągu.
      
       A co proponujecie przedsiębiorcom?

 


       Osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz małe i średnie firmy mają do wyboru ciekawe pakiety usług finansowych, dopasowane do profilu działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowo, oferujemy firmom bardzo dobre rozwiązania kredytowe. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się biznes pożyczka, udzielana w kwocie do 300 000 PLN, w przyjaznym dla Klienta, szybkim procesie.
      
       Dziękuję za rozmowę.
      
       Tylko w listopadzie. Mega promocja. Weź kredyt i odbierz prezent!
      
Osoby, które w listopadzie skorzystają z kredytu w naszym banku otrzymają w prezencie nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne lub funkcjonalne DVD.
      

       Placówka Partnerska Meritum Banku ICB SA
       Elbląg, ul. Płk. Dąbka 136/5
       tel. 55 642 11 01
       godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 17.00.

      
      

--------------- Reklama ---------------

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie