[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy sprzęt i jeszcze większe możliwości

 
Elbląg, Nowy sprzęt i jeszcze większe możliwości
fot. AD

We wtorek (5 czerwca) Elbląski Park Technologiczny zaprezentuje nowe urządzenia.

Spektrometr masowy z plazmą wzbudzoną indukcyjnie ICP-MS wyposażony w chromatograf cieczowy HPLC do specjacji oraz Chromatograf gazowy ze spektrometrem masowym GC/MS, z analizatorem fazy nadpowierzchniowej HeadSpace.
       Już same nazwy budzą zainteresowanie, ważniejsze są jednak możliwości tych nowoczesnych urządzeń. Dlatego też o potencjale i perspektywach pełnego wykorzystania sprzętu znajdującego się w Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych w Centrum Jakości Środowiska w budynku Elbląskiego Parku Technologicznego rozmawiać będą zaproszeni na pokaz specjaliści.
       Obecność w spotkaniu potwierdzili przedstawiciele kadry naukowej z: Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych ośrodków akademickich zlokalizowanych w naszym regionie. W prezentacji udział wezmą także przedstawiciele instytucji miejskich związanych z monitoringiem i kontrolą jakości środowiska naturalnego i pracy. Obecni będą również przedstawiciele przedsiębiorstw zainteresowani współpracą z Elbląskim Parkiem Technologicznym.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama